skip to Main Content
Menu
Nowe SPA W Ustroniu

Zapraszamy do nowego SPA w naszym hotelu w Ustroniu!

W propozycjach SPA znajduje się między innymi szeroka oferta masaży, zabiegów na ciało i twarz, kąpiele SPA a także atrakcyjne pakiety pobytowe dostosowane do potrzeb osób przyjeżdżających w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku.

Oferta zimowa dostępna będzie już od 22 grudnia br. w SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń i Hotel Diament Ustroń. W jej skład wchodzi pięć wersji pakietów, „Świątecznie we dwoje” i „Świętuj rodzinnie” (22-27 grudnia) oraz „Relaks po świętach” (27-29 grudnia), „Sylwester” (28 grudnia-2 stycznia) i „Weekend Trzech Króli” (5-7 stycznia).

W ramach zimowych pakietów, ustrońskie SPA proponuje m.in. odchudzająco – ujędrniające zabiegi cryo royal, saunarium, kąpiele wodne oraz szeroką ofertę masaży. Najmłodszym dedykowane są zajęcia na basenie, takie jak zabawy w wodzie, aqua aerobik, czy nauka pływania. Dla młodych rodziców przygotowano zajęcia oswajania z wodą niemowlaków od trzeciego miesiąca życia lub naukę masażu Shantala dla niemowląt. Kompleks oferuje także zajęcia w strefie fitness, a w niej aerobik oraz treningi taneczne i personalne. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej.

– Do dyspozycji naszych klientów oddajemy najwyższej jakości centrum SPA. Odnajdą się tu zarówno osoby lubiące aktywny odpoczynek, jak i ci, którzy czas wolny preferują spędzać mniej aktywnie, u boku partnera lub z całą rodziną. Strefa SPA & Wellness to bogata oferta ekskluzywnych zabiegów SPA i zajęć typu fitness, ceniona i doświadczona kadra , kameralne gabinety i kosmetyki profesjonalnej marki. Naszą ambicją jest zdobycie i utrzymanie pozycji jednego z najlepszych punktów odnowy biologicznej i relaksu w południowej Polsce – mówi Adam Krentusz – Dyrektor SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń i Hotel Diament Ustroń.

 

 

Hotele SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń oraz Hotel Diament Ustroń to hotelowy kompleks położony w uzdrowiskowej miejscowości Beskidu Śląskiego. Jego zaletą jest doskonała lokalizacja – niedaleko od centrum miasta, w bezpośredniej bliskości licznych tras rowerowych i spacerowych. Ustroński zespół hotelowy składa się z dwóch skrzydeł, w których mieszczą się nowoczesne, komfortowe pokoje oraz wspólnej recepcji, restauracji i Strefy SPA & Wellness.

SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń został laureatem prestiżowej nagrody Hotel Przyjazny Rodzinie w kategorii „Najlepszy Hotel na Wypoczynek dla Rodzin z Dziećmi”.

Back To Top
×Close search
Search