skip to Main Content
Menu
Nowa Restauracja Diamentowa Na Kulinarnej Mapie Katowic

W lipcu na kulinarnej mapie Katowic pojawiła się nowa Restauracja Diamentowa. To kameralne i relaksujące miejsce w samym centrum aglomeracji śląskiej. Restauracja znajduje się w Hotelu Diament Plaza w Katowicach, przy ulicy Dworcowej 9, w bezpośredniej bliskości Rynku i Głównego Dworca Kolejowego. W stylowych i ciepłych wnętrzach, serwowane są głównie dania kuchni śląskiej, ale także miłośnicy kuchni europejskiej znajdą coś dla siebie. Restauracja oferuje duży wybór alkoholi, w tym piwa regionalne z Browaru Cieszyńskiego.

Szef kuchni Gustaw Kwapich, specjalista, juror i autorytet kuchni śląskiej, gwarantuje wysoką jakość i oryginalność serwowanych dań kuchni śląskiej. Z zup polecany jest żur żyniaty i wodzionka, z dań głównych największą popularnością cieszy się tradycyjna rolada śląska, gumiklyjzy i modro kapusta. Na deser można zamówić spajzę, czyli tradycyjny śląski smakołyk, przygotowywany z najwyższej jakości kurzych jaj i cytryny. Kucharze Restauracji Diamentowej dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne i oryginalne, ale również zdrowe.

W letnich miesiącach, przy restauracji funkcjonuje uroczy ogród, w którym w spokoju i ciszy, z dala od hałasów miasta można rozkoszować się kieliszkiem bardzo dobrego wina. W Restauracji Diamentowej znajduje się także osobna sala pełniąca funkcję Winiarni. Można tutaj skosztować win z szerokiej i profesjonalnie dobranej przez eksperta – Sławomira Chrzczonowicza, karty win.

Restauracja Diamentowa do idealne miejsce na wyśmienity lunch w przerwie w pracy, niedzielny obiad z rodziną lub romantyczny wieczór przy kieliszku wina. Wystrój restauracji stanowi idealną przestrzeń na spotkania biznesowe, kolacje z przyjaciółmi czy organizację dużych imprez okolicznościowych. Restauracja czynna jest codziennie od 12:00 do 22:00

 

Restauracja Diamentowa

Dworcowa 9

40-012 Katowice

tel.: +48 32 746 70 00 wew. 505

 

Zapraszamy!

Back To Top
×Close search
Search