skip to Main Content
Menu
Centrum Konferencyjne W Park Hotelu Diament Wrocław

Sezon wydarzeń dedykowanych biznesowi właśnie ruszył a jedną z najczęściej wybieranych destynacji na organizację konferencji firmowych jest Wrocław. Stolica woj. dolnośląskiego popularność w kręgu biznesowym zawdzięcza m.in. dogodnej lokalizacji – niedaleko autostrady A4 i A8, umożliwiających łatwy dojazd m.in. z Krakowa czy Berlina.

Wrocław doceniany jest również za jego wysoką wartość kulturalną, dzięki której został wybrany Europejską Stolicą Kultury w roku 2016.

Na rozpoczęty sezon konferencyjny z całą pewnością gotowy jest Park Hotel Diament Wrocław****, którego Centrum Konferencyjne przeszło ostatnio kompleksową metamorfozę.

Zmiany podyktowane zostały przede wszystkim chęcią sprostania oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, zapewnienia im należytej wygody, pełnego profesjonalizmu w aspekcie oferowanych usług i dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań.

W skład odnowionego kompleksu biznesowego, o łącznej powierzchni ok. 400 m2, wchodzi siedem sal przystosowanych do organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów, bankietów oraz imprez okolicznościowych. Na tej samej co sale szkoleniowe kondygnacji znajduje się Restauracja Atmosfera, oferująca gościom szeroki wachlarz potraw kuchni polskiej, opartych na produktach sezonowych.

Modernizację Centrum Konferencyjnego Park Hotelu Diament Wrocław przeprowadzono w obszarze całego parteru. Odnowiono wystrój i unowocześniono wyposażenie technologiczne wszystkich sal konferencyjnych, holu oraz hotelowego lobby. Pomieszczenia wyposażone zostały w nowoczesne systemy klimatyzacji i nagłośnienia oraz automatyczne ściany przesuwne, umożliwiające dowolny podział przestrzeni konferencyjnej. Kolorystyka wnętrz utrzymana została w ciepłej, sprzyjającej pracy tonacji.

Odnowienie sal konferencyjnych było kolejnym etapem prac remontowych, które w ostatnim czasie przeprowadzono w Hotelu. W pierwszej kolejności metamorfozie poddane zostały pokoje hotelowe, które zyskały nowe, wygodne łóżka, dekoracyjne tapety i piękne abażury na lampy.

Hotel posiada 132 nowoczesne pokoje, w tym pokoje typu biznes o podwyższonym standardzie oraz apartamenty z przestronnymi tarasami.

Park Hotel Diament Wrocław zlokalizowany jest niedaleko autostrady A8 i A4, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławskiego Parku Technologicznego, 10 minut jazdy samochodem od historycznego centrum miasta oraz Portu Lotniczego Wrocław. Do użytku gości oddany jest duży parking przylegający do obiektu.

Doskonała lokalizacja, komfortowe pokoje, przestronna restauracja i nowoczesne Centrum Konferencyjne przyczyniły się do wysokiej oceny Park Hotelu Diament Wrocław w środowisku biznesowym.

Back To Top
×Close search
Search