skip to Main Content
Menu
Nasza Restauracja Poziom+ Wśród 100 Najlepszych W Polsce!

Pod koniec października odbył się finał IX edycji elitarnego przewodnika Poland 100 Best Restaurants. Celem twórców tego wydarzenia jest promowanie miejsc, które zachowując najwyższą jakość i działając wedle zasad przyjętych w świecie gastronomii, tworzone są z pasją i zaangażowaniem, co zasługuje na uznanie i wyróżnienie. Gala i sam przewodnik to świetne podsumowanie tego, co dobrego wydarzyło się w polskiej gastronomii i doskonały impuls do dalszego rozwoju branży restauracyjnej.

Badanie było w pełni anonimowe. Przeszkoleni inspektorzy odwiedzali restauracje i oceniali je za pomocą kwestionariusza, który liczył aż 100 pozycji. W sumie odwiedzono i zbadano aż 845 restauracji, a na listę 100 najlepszych restauracji trafiły miejsca, które zdobyły największą liczbę punktów przyznawanych za jakość i świeżość produktów, harmonijność menu, walory smakowe serwowanych dań, profesjonalizm i jakość obsługi, komfort i atmosferę pobytu oraz otoczenie i wnętrze restauracji.

Nasza restauracja Poziom+ mieszcząca się przy Hotelu Diament Plaza w Gliwicach zdobyła nagrodę Award of Excellence – 1 widelec i tym samym znalazła się wśród 100 najlepszych restauracji w Polsce w 2019 roku! Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy się znaleźć w tym zaszczytnym gronie, a szczególne brawa należą się Pani Dorocie, która codziennie czuwa nad naszymi potrawami!

Serdecznie zapraszamy! ♥

 

Back To Top
×Close search
Search