skip to Main Content
Menu
Letnie Atrakcje Dla Najmłodszych W Hotelu Diament W Ustroniu

W Hotelu Diament w Ustroniu dbamy o rodzinną atmosferę. Zależy nam na tym, aby nasi najmłodsi goście bawili się świetnie podczas pobytu u nas,
a rodzicie mogli odpocząć. Przez całe wakacje organizujemy animacje dla dzieci. Zobacz, co się u nas dzieje!

Kids Club w Hotelach Diament

Na terenie naszego hotelu znajduje się Kids Club. Jest to sala zabaw dla dzieci, która została zmodernizowana, a dodatkowo teraz jest czynna codziennie. Odbywają się tam animacje, ale można korzystać z niej w dowolnym momencie pod opieką osób dorosłych.

Zadbaliśmy o to, aby strefa dla dzieci była dobrze wyposażona i pozwalała na zabawę oraz kreatywne spędzanie czasu. Kącik zabaw jest dostosowany do dzieci w różnym wieku. Do Waszej dyspozycji oddaliśmy, między innymi:

  • basen z brodzikiem,
  • akcesoria do nauki pływania i zabaw w basenie,
  • bibliotekę malucha,
  • kącik zabaw dla dzieci,
  • hotelowe przedszkole,
  • kącik multimedialny,
  • bilard,
  • piłkarzyki.

Jak widać, staramy się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Stąd też pomysł na regularne animacje, które trwają cały tydzień. Jeszcze do końca miesiąca będą się one odbywały zgodnie z planem letnim dostępnym na naszej stronie.

Animacje dla dzieci

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, stworzyliśmy plan animacji na udane wakacje. Do końca sierpnia w Hotelu Diament w Ustroniu odbywają się zajęcia z animatorami dla dzieci. W planie znajdziecie Państwo takie zajęcia, jak: rodzinny turniej tubingowy, ninja warrior, tworzenie żywych rysunków z kwiatów i liści,  liczne zabawy i gry zespołowe, czytanie bajek z Panem Dyrektorem, rodzinny turniej minigolfa, piżama party,
gry w kalambury, wieczory z iluzją i magią, a także warsztaty plastyczne. Zachęcamy wszystkich  chętnych do udziału w wybranych zabawach,
a przede wszystkim w warsztatach plastyczny, ponieważ najładniejsze prace wygrywają! Nagrodą główną jest voucher na pobyt w Spa&Wellness Hotel Diament.

Pan Diamencik i jego ekipa

Animacje w naszym hotelu są prowadzone przez doświadczonych animatorów i opiekunów. To oni zajmują się najmłodszymi Gośćmi
i organizują ciekawe zajęcia. Cechuje ich kreatywność, ale także profesjonalizm. Dzieci poznają również Pana Diamencika, który towarzyszy im podczas animacji i nie tylko. Oczywiście znajdzie się czas na spotkania, rozmowy i zdjęcia! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście byli zadowoleni z atrakcji dostępnych w hotelu.

Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny plan animacji. Jesteśmy pewni, że Twoja pociecha znajdzie zajęcia, na których będzie się świetnie bawić. Zapraszamy Was serdecznie na rodzinny urlop w Hotelu Diament w Ustroniu.

Back To Top
×Close search
Search