skip to Main Content
Menu

Jak co roku Hotel Diament Vacanza bierze udział w Letniej Akademii Przedsiębiorczości. Projekt organizowany przez Urząd Miasta Siemianowic Śląskich, Młodzieżowy Dom Kultury im. dr. H. Jordana, a także siemianowickich przedsiębiorców składa się z czterech pięciodniowych turnusów. W ich skład wchodzą liczne atrakcje, podczas których dzieci mogą poznać różne znajdujące się w ich mieście firmy. Wśród nich znalazł się oczywiście Hotel Diament Vacanza.

– To wyjątkowy czas, kiedy dzieci z siemianowickich szkół podstawowych mogą przyjrzeć się pracy w hotelu od kuchni. „Od kuchni” dosłownie i w przenośni, ponieważ zajęcia prowadzone w naszym hotelu w ramach Letniej Akademii Przedsiębiorczości to właśnie zajęcia kulinarne – mówi Dyrektor Hotelu, Miłosław Kryk.

Zdjęcie z poprzedniej edycji

Młodzi podopieczni Akademii mają okazję obejrzeć cały Hotel. Zadać pytania pracownikom oraz dowiedzieć się o podstawowych zadaniach hotelarza. Cieszącym się największym powodzeniem jest spotkanie z szefem kuchni, który wprowadza uczestników w świat pieczenia pizzy. Jest ciekawie, inspirująco i przede wszystkim pysznie!

– Cieszymy się, że możemy już kolejny raz brać udział w tak wyjątkowym wydarzeniu. Szkolenie młodych, zdolnych Siemianowiczan to zadanie nie tylko szkół, ale również miasta i lokalnych przedsiębiorstw – Dopowiada Dyrektor.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w ramach projektu na młodych uczestników czeka nie tylko zwiedzanie czy zabawa, ale przede wszystkim przystępne zapoznanie dzieci z podstawami przedsiębiorczości.

Back To Top
×Close search
Search