skip to Main Content
Menu
Jarmark Bożonarodzeniowy We Wrocławiu Startuje Już Za 8 Dni!

Rozpoczęło się wielkie odliczanie! 22 listopada na wrocławski Rynek po raz kolejny zawita Jarmark Bożonarodzeniowy. Pośród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników na odwiedzających czeka moc atrakcji i niespodzianek.

Rękodzieło i okazja do nabycia wyjątkowych ozdób
Tradycyjnie, podziwiać i nabywać będzie można różnego rodzaju rękodzieła: drewniane, wyszywane, szklane, ceramiczne i inne. Sprzedawane będą kosze, pudełeczka, bombki, ozdoby, biżuteria, maskotki, zabawki, mydła, kosmetyki i wiele różnego rodzaju oryginalnych rzeczy wykonanych z niezwykłą starannością.

fot.Pianoforte Agencja Artystyczna – www.jarmarkbozonarodzeniowy.com

Pyszna tradycja Bożonarodzeniowa
Na uczestników czekać będą domki handlowe z przeróżnymi pysznościami, które swoim zapachem zwabią każdego przechodnia. Unikatowe wyroby zachwycą niepowtarzalną formą i różnorodnością. To między innymi tutaj będzie można skosztować pyszności z różnych regionów Polski i Europy. Nie zabraknie słodkości oraz specjałów polskiej kuchni.

Chłodniejsza pora roku zachęci do wypicia rozgrzewającego, wrocławskiego grzańca, gorącej czekolady i innych napojów – tradycyjnie w  ceramicznych kubeczkach kształcie bucików.

Atrakcje dla najmłodszych
Oczywiście nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Wśród bajkowych chatek pojawi się nowy, niezwykły dwupoziomowy domek z fabryką prezentów! Dzieci będą mogły podziwiać wszystkie etapy począwszy od otrzymania listów, po pakowanie i wyjazd sań Mikołaja.

W ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego prowadzone będą warsztaty dla zorganizowanych grup z przedszkoli i szkół podstawowych. Najmłodsi w tym roku własnoręcznie będą lukrować świąteczne pierniczki lub udadzą się na „Pokazy Szalonego Mikołaja” w Galerii Sztuki Filmowej MovieGate, a także bezpłatnie skorzystają z dziecięcych karuzel znajdujących się na Jarmarku.

Na terenie Jarmarku zaparkują również dostojne renifery z saniami św. Mikołaja. Nieopodal choinki ustawiona będzie skrzynka pocztowa, do której wszyscy będą mogli wrzucać listy i kartki ze świątecznymi marzeniami skierowanymi do św. Mikołaja.

W pobliżu „Domku Pod Krasnalem” pojawią się rozświetlone sanie z „magicznymi prezentami”, które swym urokiem zaproszą do zrobienia pamiątkowej fotografii.

fot.Pianoforte Agencja Artystyczna – www.jarmarkbozonarodzeniowy.com

Przyjedź na dłużej!
Specjalnie na okazję Bożonarodzeniowego Jarmarku we Wrocławiu ogłaszamy zniżkę 10% na noclegi w Park Hotel Diament we Wrocławiu przy rezerwację przez naszą stronę internetową! → https://www.hotelediament.pl/hotele/park-hotel-diament-wroclaw/

Serdecznie zapraszamy!

Jarmark Bożonarodzeniowy 
Wrocław – rynek
22 listopada – 31 grudnia
codziennie od godziny 10:00
(Wigilia 10:00 – 14:00,
25.12 zamknięte,
26.12 od 14:00)

 

Back To Top
×Close search
Search