skip to Main Content
Menu
Jaki Cel Mają Firmowe Spotkania Wigilijne?

Tradycja, możliwość integracji czy dobry moment do podsumowań? Charakter formalny czy nieformalny? Co możemy wyciągnąć ze spotkań wigilijnych?

Wigilie pracownicze to jedyny moment w ciągu roku, w którym firmy na chwilę zwalniają. Pracownicy mają możliwość spędzenia czasu z dala od codziennych obowiązków zawodowych, jednocześnie pozostając w otoczeniu pracy. Warto wykorzystać ten moment na zacieśnienie relacji.

Jakie korzyści płyną z wigilii firmowych?

„Przede wszystkim dają możliwość spotkania z pracownikami w innym otoczeniu niż na co dzień, z powodu szczególnej okazji – najważniejszych Świąt w roku, które jednoczą i zmuszają do refleksji. Ten jeden raz w roku spotykamy się w zupełnie innym klimacie niż bankiet czy konferencja. Budujemy  więzi, doceniamy pracowników oraz zauważamy ich całoroczne starania. Jest to kulminacja wszystkich pozytywnych rzeczy, które wydarzyły się w roku poprzednim.” – odpowiedział Adam Krentusz, Szef Działu Marketingu sieci Hoteli Diament.

Dobrze zorganizowane wigilie firmowe mogą przynieść wiele pozytywnych emocji, które przekładają się na motywację w kolejnym roku. Warto zadbać o wybór odpowiedniego miejsca i profesjonalną oprawę. Hotele Diament dysponują salami dla różnej ilości osób. Zapewniają wyśmienite jedzenie, niezawodną obsługę i świąteczny klimat.

Skorzystaj w pełni ze spotkania wigilijnego! Zapraszamy do kontaktu! 

 

 

Back To Top
×Close search
Search