Restauracja Vacanza Siemianowice Śląskie

Restauracja - Hotel Diament Vacanza

Restauracja Vacanza Siemianowice Śląskie
Restauracja Vacanza Siemianowice Śląskie
Restauracja Vacanza Siemianowice ŚląskieRestauracja Vacanza Siemianowice Śląskie

RESTAURACJA VACANZA

Zapraszamy Państwa do dwóch sal restauracyjnych Restauracji Vacanza w Siemianowicach Śląskich urządzonych w przytulnym włoskim klimacie, mogących łącznie pomieścić do 150 osób. Naszą specjalnością są tradycyjne dania kuchni śródziemnomorskiej oraz polskiej. Restauracja jest klimatyzowana, a Goście korzystać mogą z Internetu bezprzewodowego.

Koktajlowa atmosfera jest natomiast niewątpliwym atutem sali restauracyjnej SEVILLA oraz Baru Petra z komfortowymi kanapami. Bar czynny jest codziennie od godziny 16:00. Dopełnieniem naszej oferty jest przestronny włoski taras letni, mogący pomieścić do 40 osób. Na tarasie znajduje się grill.

Restauracja czynna jest codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek 16:00-21:00 | weekendy od 14.00-21.00

restauracja vacanza

ŚNIADANIA

Celebruj śniadanie razem z nami!

Prawie 100 różnych produktów, szeroki wybór dań ciepłych, najlepszej jakości wędliny i sery, świeże warzywa i owoce, desery oraz pyszna kawa.

Na wyjątkowe śniadania w formie bufetu szwedzkiego zapraszamy w godzinach:
pn. – pt.: 6.30-10.00, sb. – nd.: 8.00-11.00.

NASZA KUCHNIA

W naszej restauracji znajdą Państwo starannie przygotowanie dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Wszystkie nasze potrawy są przygotowywane na bieżąco, przez naszych doświadczonych kucharzy, ze świeżych składników, dzięki czemu nasze dania są zawsze smaczne i zdrowe.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym menu.

 

Back To Top

Zarezerwuj teraz

+48326068383