skip to Main Content
Menu

RESTAURACJA FEST ŚLĄSKA

Restauracja Śląska to kameralna restauracja w Katowicach, mieszcząca się w legendarnym Spodku. Wnętrza Restauracji Śląskiej zostały zaprojektowane i wykonane z największą pieczołowitością oraz przywiązaniem uwagi do najmniejszych szczegółów.

Naszym głównym celem było zapewnienie odpowiedniego klimatu sprzyjającego rodzinnym, biznesowym, czy po prostu rozrywkowym spotkaniom. W tej magicznej scenerii, każdy będzie czuł się dobrze.

Restauracja Śląska serwuje dania kuchni śląskiej łącząc tradycyjne receptury z nowoczesnością.

Restauracja czynna jest codziennie: od 12:00 do 22:00

ŚNIADANIA

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Bogaty wybór pieczywa, wędlin, ryb, serów, owoców i warzyw, do tego aromatyczna kawa, herbata i świeże wypieki..

Celebruj śniadanie tak jak my!

Na pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego zapraszamy w godzinach: pn. – pt.: 7.00-10.30, sb. – nd.: 7.00-11.00.

NASZA KUCHNIA

Serwowane przez nas potrawy spotykają się z aprobatą nie tylko miłośników kuchni śląskiej. Ostatnio docenione zostały również podczas Restaurant Week w kategorii najlepsza przystawka oraz najlepszy deser.

Wyborne menu dla prawdziwych łasuchów gwarantuje, że nikt od nas nie wyjdzie głodny!

 

RODZINNE NIEDZIELE

Rodzinne Niedziele w Restauracji Śląskiej to idealna opcja na spędzenie wolnego czasu. Wspólne chwile z bliskimi wzbogacą wyśmienite dania kuchni śląskiej oraz animacje dla dzieci ze znanym i lubianym Panem Diamencikiem.
Gry, zabawy, kolorowanki, balony oraz wiele innych atrakcji czeka na naszych małych gości w Kąciku Bajtla, podczas gdy Państwo będą mogli delektować się wspaniałymi śląskimi specjałami.
Przygotowaliśmy także specjalne menu dla naszych małych smakoszy.

Zapraszamy serdecznie!

NASZ ZESPÓŁ

Oprócz smacznych potraw i klimatycznego wnętrza na sukces restauracji w ogromnej mierze wpływają także ludzie, którzy ją tworzą.

Profesjonalni kelnerzy i kreatywni kucharze zapewniają naszym gościom obsługę na najwyższym poziomie, a bijąca od nich pozytywna aura wpływa na miłą atmosferę, charakterystyczną dla naszej restauracji.

Back To Top
×Close search
Search