skip to Main Content
Menu

Restauracja - Hotel Diament Plaza Katowice

Kaktusy Kato Koncept Kulinarny

Kato Koncept Kulinarny Kaktusy - logoKaktusy Kato Koncept Kulinarny to restauracja, bar oraz kawiarnia, nawiązujące do gastronomicznej historii przestrzeni, w której powstało- kultowych „KAKTUSÓW” – miejsca katowickich spotkań z lat 70-tych XX w o tej samej nazwie. Jego koncepcja oparta jest na nowoczesnej kuchni nawiązującej do najlepszych tradycji kulinarnych. Niepowtarzalny klimat stanowi nietuzinkowe wnętrze z przeszklonym dachem oraz wyjściem na deptak przy Placu Dworcowym, który staje się nową wizytówką miasta.

Kawiarnia czynna codziennie od 8:00 do 15:00
Restauracja czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 13:00 do 23:00, a w niedzielę od 13:00 do 21:00
Bar czynny codziennie do 24:00 lub ostatniego klienta.

Kaktusy Kato Koncept Kulinarny

ŚNIADANIA

Doskonałe śniadania to jedna z naszych wizytówek- to najważniejszy posiłek dnia, dlatego codziennie przygotowujemy je dla Państwa z prawie 100 składników- starannie wybranych, najwyższej jakości. Świeże pieczywo, wędliny i sery, ciepłe dania, warzywa i owoce, a do tego przepyszne słodkości z naszej cukierni oraz 4 rodzaje kaw, dzięki czemu goście mogą wybrać swój ulubiony aromat. Celebruj śniadanie razem z nami!

Na pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego zapraszamy w godzinach: pn. – pt.: od 6:30 do 10:00, weekendy i święta 7:00 do 11:00.

 

NASZA KUCHNIA

W stylowych i ciepłych wnętrzach, serwujemy dania zarówno kuchni śląskiej jak i europejskiej w autorskich aranżacjach Szefa Kuchni. Potrawy nasze składają się ze świeżych i starannie wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości. Wszystko co dla Was przygotowują nasi kucharze oparte jest na rozwiązaniach ekologicznych oraz filozofii zero waste. Wisienką na torcie w naszym menu są dania z wołowiny, która dojrzewa na waszych oczach! Do każdego z dań polecamy wyselekcjonowane wina z całego świata, dzięki którym każdy posiłek staje się kompletny.

KAWIARNIA I BAR

To miejsce które najbardziej nawiązuje do historii klimatu słynnych katowickich „Kaktusów”, w których można spędzić niezapomniane chwile w gronie przyjaciół lub zapomnieć się w romantyczny wieczór tylko we dwoje. Nie sposób nie spróbować fenomenalnych deserów naszej własnej produkcji. Szeroki wybór kaw i sposobów ich przyrządzenia zaspokoi każdego smakosza tego napoju. Całość dopełnia oferta lunchowa, w której szczególnie polecamy przepyszne bajgle… a wieczorem nasi barmani zaskoczą Was wyśmienitymi drinkami w formie klasycznej jak i autorskiej odsłonie, na bazie składników z całego świata.

Back To Top
×Close search
Search