skip to Main Content
Menu

Restauracja - Hotel Diament Arsenal Palace

NASZA RESTAURACJA

Szanowni Państwo
Restauracja Cesarska w Chorzowie łączy trzy ogólnodostępne sale restauracyjne à la carte, w tym jedną z możliwością rezerwacji stolików. Wszystkie sale są ze sobą połączone, co pozwala zarówno na organizację kameralnych spotkań rodzinnych czy biznesowych, jak i bankietów, konferencji, przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych dla maksymalnej liczby 200 Gości.

W Restauracji Cesarskiej Goście mogą zasmakować wyśmienitej kuchni polskiej i regionalnych specjałów jak i spróbować kuchni śródziemnomorskiej. Menu bogate jest w lekkie i zdrowie dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych produktów.

Do Restauracji Cesarskiej przylega taras letni wraz z Tajemniczym Ogrodem. To jednocześnie osłonięte od wiatru i słonecznego żaru miejsce oferuje swoim Gościom prawdziwe zacisze w sercu Aglomeracji Śląskiej. Taras dostępny jest w sezonie późna wiosna – wczesna jesień.

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela 13:00 – 22:00

Menu Brunchowe
od 11:00 do godz. 13.00

Menu A’la Carte
od 13:00 do godz. 21.30 (ostatnie zamówienia)

Restauracja Cesarska

ŚNIADANIA

Doskonale wiemy, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.

Prawie 100 produktów najwyższej jakości, starannie dobrane wędliny i sery, ciepłe dania, w tym przygotowywane na życzenie omlety i jajecznice, świeże warzywa i owoce a do tego przepyszna kawa.. Celebruj śniadanie tak jak my!

Na pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego zapraszamy w godzinach: pn. – pt.: 6.30-10.00, sb. – nd.: 7.00-11.00.

NASZA KUCHNIA

Potrawy serwowane w Restauracji Cesarskiej to kultowe specjały kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Zasmakują w niej więc zarówno miłośnicy owoców morza jak i tradycyjnych pierogów – zawsze elegancko i fantazyjnie podanych.

Sekretem naszej kuchni są świeże, starannie wyselekcjonowane produkty, składające się na wyśmienite, lekkie i zdrowe dania.

Posiadamy szeroką ofertę win, które dobieramy do serwowanych potraw.

ZESPÓŁ

Aby goście naszej restauracji czuli się zawsze profesjonalnie obsłużeni, a skosztowane dania na długo pozostały w ich pamięci, niezbędna jest współpraca wielu osób.

Nasi kelnerzy i kucharze codziennie dokładają wszelkich starań, aby ich zaangażowanie i pasja z jaką wykonują swoją pracę stale spotykały się z uznaniem gości Restauracji Cesarskiej.

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Wszystkie 3 sale w naszej restauracji są ze sobą połączone, co pozwala zarówno na organizację kameralnych spotkań rodzinnych czy biznesowych, jak i bankietów, konferencji, przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych dla maksymalnej liczby 200 Gości.

Do sali przylega także szatnia oraz przepiękna Sala Cesarska o powierzchni 400m2. Eleganckie i przestronne wnętrza pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju przyjęć i spotkań okolicznościowych nawet do 450 osób.

Back To Top
×Close search
Search