skip to Main Content
Menu
Hotele Diament Stawiają Na Kulturę I Sztukę

W obecnych czasach hotel to nie tylko przystanek w podróży, miejsce spotkań biznesowych czy też strefa relaksu i odpoczynku. Udowadnia to Sieć Hotele Diament, która aktywnie wspiera i inwestuje w wartościowe inicjatywy kulturalne.

W miastach, gdzie znajdują się Hotele Diament, nie brakuje ciekawych, wartych uwagi przedsięwzięć. Przykładem jest Wrocław, który w letnie, wakacyjne wieczory staje się miastem muzyki. Na klimatycznym dziedzińcu Arsenału odbywają się koncerty muzyki kameralnej na żywo – Park Hotel Diament Wrocław jest oficjalnym partnerem tego cyklu. Koncerty odbywające się w ramach 19. edycji wieczorów wypełnionych muzyką, odbywają się z udziałem gwiazd reprezentujących największe muzyczne sceny świata.

Sieć Hotele Diament systematycznie wspiera także działalność Gliwickiego Teatru Muzycznego. Współpraca została doceniona przez dyrektora obiektu, który złożył oficjalne podziękowania Spółce Hotele Diament S.A. Tymczasem 17 czerwca br., również w Gliwicach, odbył się Międzynarodowy Plener Malarski „Moje Miasto”, zorganizowany przez Związek Polskich Artystów Plastyków. Hotele Diament, będące sponsorem wydarzenia, dbały o komfort i odpowiednie warunki do twórczej pracy dla zgromadzonych gości.

Także Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu może liczyć na wsparcie Sieci Hotele Diament – Restauracja Atmosfera, zlokalizowana w Park Hotelu Diament Zabrze, przygotowuje poczęstunek podczas organizowanych wernisaży i wystaw.
– Hotele Diament zlokalizowane są w kluczowych miastach na terenie Górnego i Dolnego Śląska – regionu industrialnego, który w Polsce jest czołowym ośrodkiem nie tylko turystyki biznesowej, ale kultury i sztuki – mówi Rafał Bakalarski, Prezes Zarządu Hotele Diament S.A. – Widać to w wystroju naszych obiektów, wyeksponowanych w nich artystycznych fotografiach oddających klimat i tradycję śląskich miast – ale także w inicjatywach, w które włączamy się, wspieramy i którymi chcemy inspirować naszych gości – podsumowuje Prezes Spółki.

Back To Top
×Close search
Search