skip to Main Content
Menu
Hotele Diament Spełniają Marzenia Dzieci

Sieć Hotele Diament ruszyła z inicjatywami skierowanymi specjalnie do dzieci. W dniach 25-27 maja w SPA & Wellness Hotelu Diament w Ustroniu odbyły się warsztaty dla podopiecznych Fundacji ISKIERKA, którzy w ramach „AKCJI LATO” odpoczywali w pięknych okolicach Beskidu Śląskiego. Z kolei dokładnie w Dniu Dziecka startuje akcja „Zyskaj uśmiech swojego dziecka”.

Ponad 40 podopiecznych Fundacji ISKIERKA (dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzice z terenu Śląska) mogło m.in. skorzystać z uroku Spa & Wellness, basenu i placów zabaw. Trzydniowy pobyt pełen atrakcji zwieńczyły warsztaty kulinarne, w ramach których
podopieczni ISKIERKI wspólnie z Michałem Doroszkiewiczem, Mistrzem Świata i Polski Młodych Cukierników, przygotowywali zdrowe wypieki.

Podopiecznych Fundacji ISKIERKA mieliśmy przyjemność gościć już po raz kolejny i na pewno nie ostatni. Cieszymy się, że możemy wspierać działania tej organizacji i spełniać marzenia dzieci, zwłaszcza tych, które w sposób szczególny potrzebują naszej uwagi – mówi Adam Krentusz, Dyrektor SPA & Wellness Hotelu Diament w Ustroniu.

Tymczasem „Zyskaj uśmiech swojego dziecka” to nowa, rodzinna inicjatywa sieci Hotele Diament, która powstała z myślą o najmłodszych gościach hotelowych i startuje już
1 czerwca br. Każdy, kto dokona rezerwacji online w serwisach sieci Hotele Diament, otrzyma specjalny upominek dla dziecka: puzzle, maskotkę lub mały zestaw plastyczny. Co ważne, niespodzianki te będą dostępne nie tylko w Dniu Dziecka, ale przez cały sezon wakacyjny.

Tematyczne wydarzenia, warsztaty i prezenty to nie wszystko, co Hotele Diament mogą zaoferować najmłodszym gościom. Obiekty sieci zapewniają wiele udogodnień, których zadaniem jest zagwarantowanie komfortu wypoczynku rodzinom z dziećmi w różnym wieku. Wyposażenie pokoi wraz z niezbędnymi zabezpieczeniami, odpowiednie przystosowanie hotelowej restauracji, specjalne menu, edukacyjne place zabaw, zabiegi Baby SPA oraz elastyczne warunki pobytu, to tylko niektóre z elementów stworzonych z myślą o rodzinnych przyjazdach.

Sieć Hotele Diament jest dobrze przygotowana na przyjęcie najmłodszych i doceniana na tym polu, o czym świadczą zdobyte nagrody, w tym m.in. odznaczenie „Hotel Przyjazny Rodzinie” w kategorii „Najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny”, „SPA Prestige Awards” w kategorii Baby SPA oraz statuetka „Przyjaciel Fundacji ISKIERKA” za wsparcie dotychczasowych inicjatyw tej organizacji – podsumowuje Rafał Bakalarski, Prezes Zarządu Hotele Diament S.A.

Back To Top
×Close search
Search