skip to Main Content
Menu
Hotele Diament Podczas WOŚP

Chorzów, 13 stycznia 2017 r.

Podczas niedzielnego finału w Chorzowie, 15 stycznia 2017 roku, Hotele Diament serwować będą posiłki dla wolontariuszy i uczestników III Biegu z Sercem WOŚP.

15 stycznia z okazji 25. Finału WOŚP w Chorzowie odbędzie się m.in. mecz hokeja, bieg z sercem, nordic walking i maraton zumby. W planie finałowych obchodów przewidziano także aukcje na rzecz zbiórki WOŚP oraz koncerty i zabawy. O godzinie 11.00 na lodowisku przy ulicy Katowickiej zmierzą się ze sobą „Kojotki” Naprzód Janów oraz „Drużyna Wielkiego Serca”. Przerwy meczu uświetnią łyżwiarze figurowi z klubu Spin Katowice. W tym samym czasie, w Parku Śląskim o godzinie 11.00 rozpocznie się III Bieg z sercem WOŚP, a o 11.15 pierwszy wyścig Nordic walking z sercem, który wystartuje spod Stadionu Śląskiego. Trasa liczyć będzie 1600 m.

– Co roku, akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jednoczy w słusznej sprawie nie tylko marki, ale przede wszystkim Polaków. Tą słuszną sprawą jest pomoc chorym dzieciom, a w tym roku także seniorom, którym pragniemy zapewnić godną opiekę medyczną. Jako aktywny uczestnik finału i zawodnik Drużyny Serca w meczu hokejowym, gorąco zachęcam do wspierania Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Klaudia Grabiec, Dyrektor Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie.

Z okazji 25. Finału WOŚP w Chorzowie odbędzie się m.in. mecz hokeja, bieg z sercem, nordic walking i maraton zumby. W planie finałowych obchodów przewidziano także aukcje na rzecz zbiórki WOŚP oraz koncerty i zabawy.

Posiłki w ramach III Biegu z Sercem WOŚP przygotują Hotel Diament Arsenal Palace i Hotel Diament Vacanza.

Back To Top
×Close search
Search