skip to Main Content
Menu
Hotele Diament Partnerem Meczu Gwiazd Siatkówki W Katowicach

Fanów siatkówki z pewnością ucieszy wiadomość o zbliżającym się Meczu Gwiazd Siatkówki, w którym zmierzy się reprezentacja Polski i Iranu.

20 maja 2017 w katowickim Spodku odbędzie się wyjątkowa rozgrywka, organizowana przez Fundację Aleja Gwiazd Siatkówki, której partnerem jest największa sieć hotelarska na południu Polski – Hotele Diament.

W jednym z obiektów – Park Hotelu Diament Katowice zatrzymają się zawodnicy obydwu reprezentacji.

Spotkanie będzie jednocześnie oficjalnym pożegnaniem z Krzysztofem Ignaczakiem i podziękowaniem za sportowe emocje, których dostarczał nam podczas całej swojej siatkarskiej kariery.

Mecz poprzedzony zostanie uroczystościami Alei Gwiazd Siatkówki Katowice 2017, podczas których odsłonięte zostaną odciski dłoni takich wybitnych siatkarzy jak Michał Kubiak, Marcin Możdżonek, Paweł Zatorski, Karol Kłos, Andrzej Wrona czy Łukasz Kadziewicz.

Zaś 19 maja w Lobby Barze w Park Hotelu Diament Katowice odbędzie się spotkanie z gwiazdami siatkówki. Podczas eventu będzie okazja do zdobycia autografu i zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz wspólnego świętowania nowej odsłony Lobby Baru.

Zapraszamy!

Back To Top
×Close search
Search