skip to Main Content
Menu
Hotele Diament Partnerem Fundacji Aleja Gwiazd Siatkówki

Sieć Hotele Diament została oficjalnym partnerem Fundacji Aleja Gwiazd Siatkówki. Oba podmioty miały już okazję współpracować przy okazji wrześniowego Meczu Gwiazd Siatkówki, który odbył się w katowickim Spodku. Teraz chcą zacieśnić swoją relację. Zawarta niedawno umowa dotyczy m.in. organizacji wydarzeń sportowych oraz działań służących podkreślaniu znaczenia i wartości polskiej kadry siatkarskiej.

We wrześniu, w katowickim Spodku odbył się Mecz Drużyny Gwiazd Światowej Siatkówki z Drużyną Gwiazd Polskiej Siatkówki. Podczas imprezy zagrały dwie drużyny składające się z zawodników, którzy odnieśli sukcesy na arenie międzynarodowej i krajowej, a wśród nich Mistrzowie Olimpijscy, Mistrzowie Świata i Europy oraz Mistrzowie krajów.

Jednym z głównych partnerów tego niekonwencjonalnego widowiska organizowanego przez Fundację Aleja Gwiazd Siatkówki była sieć Hotele Diament. W jednym z jej obiektów – Park Hotelu Diament Katowice, zatrzymały się takie gwiazdy jak m.in. Gilberto de Godoy Fihlio „Giba”, Andrea Anastasi, Łukasz Kadziewicz czy Paweł Zagumny, dla którego mecz był oficjalnym pożegnaniem z reprezentacją.

Back To Top
×Close search
Search