skip to Main Content
Menu
Hotele Diament Liderami ETurystyki

Największa polska sieć hotelarska – Hotele Diament S.A. – zyskała kolejne, cenne lider1wyróżnienie branżowe. Wszystkie osiem obiektów należących do sieci otrzymało certyfikat lidera eTurystyki. Jest on przyznawany wyłącznie najlepszym polskim hotelom, zapewniającym najwyższą jakość obsługi klienta za pośrednictwem nowoczesnych kanałów komunikacji elektronicznej.

Certyfikaty dla Hoteli Diament zostały nadane w oparciu o profesjonalny audyt witryn należących do sieci, tj. www.hotelediament.pl i jej wersji mobilnej oraz www.diamentustron.pl. Za przeprowadzenie audytu odpowiedzialni byli specjaliści z iMedia Now. Ocenie poddano m.in. poziom obsługi klienta w kanale online, przyjazność i wiarygodność witryny www hotelu, aktywność internetową w świetle obowiązujących przepisów prawa oraz profesjonalizm w marketingu online. Otrzymane certyfikaty to jedna z wielu nagród przyznanych Hotelom Diament. Obiekty należące do sieci są już laureatem m.in. Top Hotel, Best Hotel Award, Hotel Przyjazny Rodzinie, SPA Prestige Awards oraz Gazela Biznesu.

Twórcą programu Lider eTurystyki jest dr Rafał Marek, ekspert z zakresu zarządzania i marketingu w turystyce oraz hotelarstwie. Misją przedsięwzięcia jest podnoszenie jakości obsługi klienta w biurach podróży i obiektach hotelarskich oraz zapewnienie konsumentowi najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu w procesie rezerwacji ofert i usług za pośrednictwem kanałów online.

lider2

Back To Top
×Close search
Search