skip to Main Content
Menu

Tej wiosny sieć Hotele Diament opublikowała spot reklamowy ,,Jesteśmy Dla Ciebie”, od początku do końca zrealizowany przez pracowników Spółki, którzy napisali scenariusz a przede wszystkim wystąpili w filmie.

Hotele Diament to wiodąca sieci hoteli na południu Polski. Marka nieustannie się rozwija, poszerza swoją ofertę i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Gości. Jednak hotelowe wnętrza to nie wszystko. Najważniejsi są ludzie. To dzięki nim każdy z hoteli może cieszyć się niepowtarzalną i wyjątkową atmosferą, a hotelowi Goście mogą liczyć na profesjonalną i przyjazną obsługę.

Jak mówi Dyrektor Hoteli Diament w Zabrzu, Michał Witkowicz, który z siecią związany jest od 2014 roku: Chcieliśmy wyjść naprzeciw Naszym Gościom i tak, jak gospodarz witający gości, tak oto my postanowiliśmy się przedstawić, otworzyć drzwi naszego domu i przybliżyć Gościom naszą markę, by mogli poznać osobowości, które ją tworzą. Pragniemy podkreślić, że hotel to nie tylko eleganckie i nowoczesne pokoje i restauracje, ale przede wszystkim pracownicy

Pracownicy Hoteli Diament zdają sobie sprawę, że mają bezpośredni wpływ na sukces Spółki. Pragną oni podkreślić, że każdy Gość jest wyjątkowy i mile widziany. Nasze działania ukierunkowane są na Gości hotelu – chcemy, aby te relacje stały się partnerskie i przyjacielskie, a Goście czuli się jak u siebie – mówi Michał Witkowicz.

Michał Witkowicz

Praca to nie tylko codzienny obowiązek – stawiamy na zaangażowanie i rozwój

Monika Karasek-Wesołowska

Monika Karasek-Wesołowska pracuje w sieci Hoteli Diament już od 12 lat. Stoi na czele serca hotelu, czyli recepcji. Codziennie wita i przyjmuje Gości. Dba o to, aby każdy czuł się mile widziany. Odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości Gości oraz przyjmuje rezerwacje. Witając Gości zawsze wyobrażam sobie co czują – podekscytowanie, radość, a może zmęczenie lub roztargnienie. Za każdym razem staram się wczuć w ich sytuacje i postąpić tak, aby czuli się u nas komfortowo. Znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Zależy mi na tym, aby w mojej osobie Goście widzieli osobę serdeczną i pomocną – nie wstydzili się podejść i zapytać czy poprosić o coś, czego potrzebują.

 

Po wyczerpującej podróży nic tak bardzo nie cieszy jak starannie przygotowany pokój, w którym Goście mogą się zrelaksować i odpocząć. To właśnie od nas zależy jakość wypoczynku naszych Gości i spokojny sen. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół. Zapach, miękka pościel, świeżość i kilka dodatkowych drobiazgów, które sprawiają, że Gość się uśmiechnie. – Tak swoją pracę komentuje Agnieszka Brodaczewska, Kierownik służby pięter.

Agnieszka Brodaczewska
Łukasz Trybulski

A co z odpowiednimi posiłkami? Odpowiedzi udziela Szef Kuchni, Łukasz Trybulski, który nie ma wątpliwości, iż udany pobyt w hotelu wiąże się nierozerwanie z podniebieniem: Zaczynamy wcześnie rano, tak aby nasi Goście mogli posmakować świeżego pachnącego pieczywa czy innych wypieków. Dodatkowo, stawiamy na live cooking, który cieszy się u nas dużą popularnością. Ważne są starannie dobrane składniki, najwyższa jakość, smak, wygląd.

Hotele Diament to umiejętności pracowników, serdeczność oraz wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu Goście mogą poczuć się wyjątkowo, a pobyt z pewnością będzie należał do udanych.

Back To Top
×Close search
Search