skip to Main Content
Menu
Hotele Diament Dla Fundacji Iskierka

28-04-2017

W ramach naszej kilkuletniej współpracy z Fundacją ISKIERKA, zajmującej się budowaniem systemów wsparcia dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin, wprowadziliśmy do naszych hotelowych sklepów iskierkowe książeczki dla dzieci. Dochód ze sprzedaży książeczek przekazany zostanie na potrzeby Fundacji.

W ofercie znajdą Państwo dwie pozycje: interaktywną książeczkę edukacyjną „Pinokia podróże małe i duże” oraz poradnik kulinarny „JedzOnko”.

Motywem przewodnim pierwszej książki jest fotograficzna podróż Pinokia okraszona rymowanymi tekstami, zachęcająca do napisania własnej historyjki i wspólnej zabawy z rodzicami. Świetne zdjęcia, autorstwa Tomka Sikory oraz lekkie w formie, błyskotliwe rymowanki Zbyszka Śląskiego, tworzą subtelne połączenie, wpadające zarówno w oko jak i w ucho.

Natomiast „JedzOnko” to zbiór zdrowych, prostych w przygotowaniu przepisów, stworzonych z myślą o dzieciach. Napisany przez mamę podopiecznej Fundacji, obecnie doradcę żywieniowego, która dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Podpowiada jak zdrowo wspierać organizm zarówno w trakcie leczenia jak i na co dzień.

Koszt pojedynczej książeczki to 30 zł.

Dochód ze sprzedaży zasili konto Fundacji ISKIERKA.

więcej na: www.fundacjaiskierka.pl

Back To Top
×Close search
Search