skip to Main Content
Menu
Fundacja ISKIERKA W Hotelach Diament Ustroń

W najbliższych dniach, od 7 do 10 maja SPA & Wellness Hotel Diament w Ustroniu będzie miał zaszczyt gościć Podopiecznych Fundacji ISKIERKA. Na dzieci po przebytej chorobie nowotworowej czekają różne formy aktywizacji ruchowej. Nie zabraknie wśród nich animacji taneczno-teatralnych, zabaw z chustą klanzy, zajęć z nordic-walking, warsztatów kulinarnych z konkursem na najlepszy koktajl, czy też zajęć na hotelowym basenie.
Warto podkreślić, że udogodnienia Hotelu oraz uroki najbliższej okolicy mają za zadanie zapewnić dzieciom odpowiedni komfort, a animatorom możliwość przeprowadzenia każdej aktywizacji. Aby ten czas był pełen radości i zabawy, przy wykonywanych animacjach dzieciom towarzyszyć będzie Pan Diamencik – żywa maskotka, która od kilku miesięcy zamieszkuje w Hotelach Diament w Ustroniu.

Z Fundacją ISKIERKA, organizacją zajmującą się budowaniem systemów wsparcia dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin, współpracujemy od wielu lat. Co roku, w ramach organizowanej przez Fundację „Akcji Lato” gościmy w swoim hotelu w Ustroniu maluchów, dla których wspólnie z ISKIERKĄ przygotowujemy szereg atrakcji i zajęć dopasowanych do potrzeb naszych najmłodszych gości.

Fundacja Iskierka w Ustroniu
Fundacja Iskierka w Ustroniu
Back To Top
×Close search
Search