skip to Main Content
Menu
Firmowe Pikniki Rodzinne

Podobno najlepszym sposobem na pokonanie tremy i nieśmiałości przed spotkaniem z osobą wyższą rangą jest wyobrażenie jej sobie w codziennej sytuacji – u dentysty, z wałkami na głowie czy na placu zabaw z dzieckiem.

Świetnym sposobem na zintegrowanie pracowników różnych działów jest organizacja imprez rodzinnych – dzięki nim wszelkie podziały społeczne w firmie schodzą na drugi plan i dajemy poznać się od naszej codziennej roli: rodzica.

 

Czerwiec sprzyja organizacji tego typu wydarzeń ze względu na Międzynarodowy Dzień Dziecka oraz wiosenną aurę.

Tego typu imprezy dają prawdziwe pole do popisu organizatorom – nie obowiązują tu bowiem żadne sztywne ramy, a zakres atrakcji jest dokładnie tak szeroki jak wyobraźnia zleceniodawców.

Są więc dmuchańce, waterballe, łakocie, balony z helem, konkursy z nagrodami, ścianki wspinaczkowe…

Bywa, że na pikniki zapraszani są idole wszystkich dzieci – strażacy, którzy swym wozem strażackim zaskarbiają sobie szacunek i uwielbienie nie tylko dzieci ale także dorosłych.

 

Imprezy rodzinne to nie tylko świetny pomysł na zapoznanie się z pracownikami własnej firmy – to także wyjątkowa sposobność do wspólnej zabawy z własnym dzieckiem czy małżonkiem oraz do pokazania się przed kolegami i rodziną ze swojej najlepszej, ludzkiej strony.

 

Sprawdź naszą ofertę pikników rodzinnych i innych imprez plenerowych!

Back To Top
×Close search
Search