skip to Main Content
Menu
Ferie W Hotelach Diament

Rozpoczynające się ferie to doskonała okazja na wypoczynek w znakomitej, zimowej scenerii. W tym czasie wiele osób decyduje się na wyjazd z dziećmi do górskich kurortów narciarskich. Największym uznaniem wśród mieszkańców województwa śląskiego cieszą się lokalizacje o bogatym zapleczu noclegowym takie jak Brenna, Istebna, Korbielów, Szczyrk, Wisła, czy Ustroń. Wybierający się w te strony coraz częściej zwracają uwagę na udogodnienia dla rodzin z dziećmi, decydując się na popularne i sprawdzone obiekty hotelowe.

16 stycznia w województwie śląskim oficjalnie rozpoczęły się ferie zimowe. Bardzo dobre warunki narciarskie i równie dobre prognozy pogody na najbliższe dwa tygodnie nie pozostaną bez wpływu na wzrost zainteresowania wyjazdami w góry.

Osoby decydujące się na rodzinny pobyt w hotelu poszukują takich miejsc, które oferują swym gościom dodatkowe udogodnienia w postaci odpowiednio wyposażonych i zabezpieczonych przestrzeni do gier i zabaw, strefy basenowej czy programów animacyjnych dla dzieci realizowanych przez profesjonalną kadrę. Niezwykle ważne jest także dostosowanie oferowanych przez hotel atrakcji do pory roku. Staramy się, by tworzona przez nas oferta wyróżniała się dbałością o najmniejsze detale, tak istotne z perspektywy rodziców i opiekunów, bez względu na porę roku – mówi Adam Krentusz Dyrektor Hoteli Diament w Ustroniu.

Dla korzystających z zimowej oferty ustrońskie Hotele Diament przygotowały nieograniczony wstęp do Strefy Wellness posiadającej basen z „gwieździstym niebem”, brodzik z podwyższoną temperaturą wody, jacuzzi, saunę suchą i dostępną od wczesnych godzin porannych salę fitness. W ofercie przewidziano również codzienne animacje dla rodzin z dziećmi, ogniska z pieczeniem kiełbasek, a dla miłośników sportów zimowych bezpłatną wypożyczalnię sanek, stok saneczkowy i SKI Busy do zaprzyjaźnionych ośrodków narciarskich.

– W trosce o komfortowy, spokojny i bezpieczny wypoczynek naszych gości oferujemy szereg udogodnień dostosowanych do potrzeb rodziców przyjeżdżających z małymi dziećmi, takich jak odpowiednie wyposażenie pokoi, specjalne menu dla dzieci, bezpieczne naczynia i sztućce, śliniaczki czy krzesełka do karmienia. Prócz tego, w hotelu dostępne są Kids Club i biblioteczka wyposażona w książeczki dla dzieci w każdym wieku oraz atrakcje w postaci kącika multimedialnego, m.in. z X-boxem. Na zewnątrz goście mogą skorzystać z całorocznego toru tubingowy przy hotelu a nawet placu zabaw, który cieszy się popularnością także zimową porą – dodaje Adam Krentusz.

Dzięki oferowanym udogodnieniom i atrakcjom Hotele Diament Ustroń nosi prestiżowy tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie w kategorii „Najlepszy Hotel na Wypoczynek dla Rodzin z Dziećmi”.

Back To Top
×Close search
Search