skip to Main Content
Menu

W Hotelach Diament radości, uśmiechu i dobrej zabawy nie ma końca! Wszystko to m.in. za sprawą wyjątkowego mieszkańca Hoteli Diament Ustroń – Pana Diamencika. Ta przesympatyczna żywa maskotka już od pierwszych chwil zaskarbiła sobie serca dzieciaków, a każdy czas spędzony w jej towarzystwie daje dzieciom mnóstwo frajdy!

Każda rodzina przy planowaniu podróży powinna zdać sobie sprawę, jak ważny jest hotel dostosowany do potrzeb tych najmłodszych. Plac zabaw, basen, miejsce gdzie można bawić się z innymi dziećmi – to wszystko sprawia, że nasi najmłodsi Goście mogą czuć się naprawdę wyjątkowo, a rodzice znajdują czas, by nieco odetchnąć. SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń wychodzi więc naprzeciw potrzebom Gości i oferuje idealne warunki wypoczynku zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Możliwość zostawienia swoich dzieci w Kids Clubie – specjalnym miejscu zabaw, gdzie maluchy bawią się z Panem Diamencikiem pod okiem wyspecjalizowanych animatorów – to idealny sposób na zadbanie również o własny wypoczynek. Dorośli przecież mogą w tym czasie zrelaksować się w Diamentowym SPA lub skorzystać z innych usług, jakie oferuje hotel. Dzieci natomiast nie mogą narzekać na nudę, a bogaty i zróżnicowany program animacji dostarcza dzieciakom codziennie nowych wrażeń.

Hotele Diament troszczą się o rodziny oczywiście nie tylko w Ustroniu. Cała sieć oferuje wiele udogodnień dla dzieci. W hotelowych kącikach zabaw znaleźć można diamentowe kolorowanki, a w sklepikach recepcyjnych dostępne są pluszowe maskotki przedstawiające Pana Diamencika. Idealne dla dzieci, które chcą zabrać Pana Diamencika do domu.

Dla rodzin przygotowano także wiele korzystnych zniżek, a nawet możliwość bezpłatnych noclegów dla najmłodszych. W hotelach znajdują się także przewijaki dla niemowląt, specjalne krzesełka do karmienia, łóżeczka baby i wiele innych udogodnień, zapewniających komfort całym rodzinom. Nie zapomniano także o kuchni. Specjalne przysmaki sprawiają, że dzieci są zadowolone, a rodzice spokojni, że ich pociechy zjedzą pysznie i zdrowo.

Jeśli więc Twoje dziecko szuka niesamowitej przygody, a Ty komfortowego wypoczynku i relaksu – Hotele Diament są właśnie dla Was!

Back To Top
×Close search
Search