skip to Main Content
Menu
Dogodna Lokalizacja – I Podróż Służbowa Staje Się Czystą Przyjemnością!

Obawiacie się Państwo podróży służbowej? Tego, że wszędzie będzie daleko, a trasa z punktu A do punktu B pochłonie ogrom czasu? Że dotarcie z dworca do hotelu będzie wyzwaniem? Z Hotelami Diament nie musicie się o to martwić – przewidzieliśmy nawet takie utrudnienia. Co więcej – mamy na nie skuteczne rozwiązanie, które pozwolą Państwu się zrelaksować i skupić na istotniejszych sprawach.

Skuteczne i sprawne rozmieszczenie obiektów – oto niepodważalnie klucz do sukcesu! Nasze hotele, zlokalizowane w różnych miastach, znajdują się w pobliżu dworców i przystanków, więc nadadzą się idealnie dla osób podróżujących środkami komunikacji miejskiej. Wybieracie się Państwo do nas samochodem? Świetnie! Hotele Diament są również usytuowane obszarach z ułatwionym dojazdem do autostrady lub drogi ekspresowej. Dzięki czemu płynne przemieszczanie się będzie niezwykle naturalne. Podróż z pobliskich portów lotniczych również nie zajmie długo. Gwarantujemy, że nie napotkają Państwa żadne problemy z dotarciem do celu!

Ponadto, prawie wszystkie nasze hotele oferują sporych rozmiarów parking. Obiekty, które posiadają mniej miejsc parkingowych, udzielają z kolei informacji o tym, gdzie można pozostawić swój samochód. Ograniczona strefa przeznaczona do parkowania wiąże się z lokalizacją hotelu – te, położone w centrum miasta, ze względu na otoczenie, mogą sobie pozwolić jedynie na niewielką część wydzieloną dla postoju pojazdów. Wraz z korzystnym położeniem macie Państwo dostęp do wszystkich pobliskich atrakcji: muzeów, kawiarni, parków biznesowych, restauracji czy deptaków.

Wszystkie nasze hotele znajdujące się w aglomeracji śląskiej, czyli mieszczące się w takich miastach, jak Katowice, Gliwice, Chorzów czy Siemianowice Śląskie, są od siebie oddalone zaledwie o kilka lub kilkanaście minut. Pokonanie trasy z jednego do drugiego punktu zajmuje niewiele czasu i nie wpłynie znacząco na poruszanie się między spotkaniami biznesowymi. Wystarczy się z nami skontaktować – wyjaśnimy dokładnie wszystkie zawirowania lokacyjne i doradzimy, który z oferowanych przez nas hoteli, okaże się tym właściwym, wychodzącym naprzeciw potrzebom Państwa podróży.

Gdyby chcieli Państwo dowiedzieć się więcej o tym, co nasze hotele mogą zaoferować, aby w pełni uprzyjemnić Państwu podróż służbową – zapraszamy do kontaktu: centralnydzialsprzedazy@hotelediament.pl!

Back To Top
×Close search
Search