skip to Main Content
Menu
Śniadanie W Podróży Służbowej – Sprawdzony Sposób Na Kapitalne Rozpoczęcie Dnia!

Dzisiaj chcemy zaprezentować Państwu drugi powód, który przemawia za tym, że Hotele Diament są idealną przestrzenią dla biznesu. Jest to rzecz nieco trywialna, ale na pewno nie do końca oczywista. Śniadanie — najważniejszy posiłek — z całą pewnością jest w stanie odmienić każdą podróż służbową!

Dbamy o to, aby nasze śniadania były dostosowane do różnorakich potrzeb. Aby każdy, kto jest na optymalnej dla siebie diecie, czy to bezglutenowej, czy wegańskiej, wegetariańskiej, a także keto lub paleo, znalazł coś wyśmienitego. W bufecie mamy ponad 100 pozycji, a taka forma podania sprawia, że samodzielnie można stworzyć zróżnicowany posiłek, a także uraczyć się słodkościami, które osłodzą nawet najbardziej deszczowy poranek.

Wszystkie serwowane produkty są świeże i najwyższej jakości, a potrawy przygotowywane są na miejscu, jak chociażby sałatki, jajecznica, twarożki, a także wiele innych, które niewątpliwie przypadną do gustu nawet największym smakoszom.

Nasza specjalność to omlet i inne potrawy z jajek: gotowane na twardo, na miękko oraz sadzone. Szczególnie te ostatnie zachwycą osoby będące na diecie ketogenicznej. Wystarczy powiedzieć kelnerowi, że naszła nas ochota na takie oto danie. Już za kilka chwil zostanie przyniesiona świeżo przygotowana potrawa, która, dzięki idealnie skomponowanym składnikom, dostarcza niezapomnianych doznań kulinarnych.

To, w jakich warunkach zjemy pierwszy posiłek, rzutuje na dalszą część dnia. Warto uczynić delektowanie się śniadaniem swoim porannym rytuałem. Nawet jeśli macie na to kilka minut — bez obaw! Wystarczy, żeby zjeść pożywne i zróżnicowane przekąski oraz napić się aromatycznej kawy. No właśnie — napój uwielbiany przez wielu, stanowi idealne przygotowanie do czekających na horyzoncie wyzwań. Na śniadaniach podajemy wyłącznie włoską, świeżo mieloną kawę.

Gdyby chcieli Państwo dowiedzieć się więcej o tym, co nasze hotele mogą zaoferować, aby w pełni uprzyjemnić Państwu podróż służbową — zapraszamy do kontaktu: centralnydzialsprzedazy@hotelediament.pl!

Back To Top
×Close search
Search