skip to Main Content
Menu
Dlaczego Hotele Diament Polecają Się W Podróży Służbowej? 1 Z 5 Powodów

Wakacje to czas urlopów i wypoczynku, ale nie oznacza to, że nie można już wówczas  zadbać o nadchodzące podróże służbowe. Aby zadbać o jak największy komfort naszych Gości w trakcie ich pobytu, zapraszamy Państwa do zapoznania się z 5 powodami, które czynią z Hoteli Diament idealną przestrzeń biznesową.

Dzisiaj przedstawimy pierwszy z nich: gdyż posiadają wszelkie udogodnienia, które są niezbędne do wygodnej pracy poza biurem w hotelu podczas podróży służbowej. Najważniejsze komponenty – wydzielone miejsce do pracy oraz odpowiednie oświetlenie sprawią, że wykonywanie obowiązków stanie się znacznie przyjemniejsze. Za sprawą obszaru specjalnie wyznaczonego na załatwienie spraw zawodowych, każde przedsięwzięcie przebiegnie w odpowiednio dostosowanej do sytuacji atmosferze.

Co więcej, oprócz oczywistości takich jak bezpłatne Wi-Fi oraz dostęp do kawy, herbaty czy wody w pokoju, w naszych hotelach są również świadczone usługi concierge. W przypadku gdy potrzebują Państwo coś wydrukować, przyciąć lub wysłać, to wystarczy udać się w tym celu do recepcji, która zawsze chętnie służy pomocą. Jeśli zgłodnieją Państwo w trakcie pracy, to na tę okoliczność nasza restauracja przygotuje specjalną ofertę à la carte – do zjedzenia na miejscu lub z dostawą do pokoju.

Jeśli do dalszej pracy niezbędna jest zmiana otoczenia – bez obaw! Mamy wygodne miejsca w lobby hotelowym, w restauracji, na tarasie… gdzie tylko zajdzie taka potrzeba. Można również zaprosić do wspólnej przestrzeni kolegę lub koleżankę w delegacji, aby przedyskutować bieżące zagadnienia. Dysponujemy również salami konferencyjnymi – różnej wielkości – w razie konieczności zorganizowania odprawy bądź narady.

Gdyby chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o tym, co nasze hotele mogą zaoferować, aby w pełni uprzyjemnić Państwu podróż służbową – zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym centralnydzialsprzedazy@hotelediament.pl!

Back To Top
×Close search
Search