skip to Main Content
Menu

W naszych Hotelach przykładamy ogromną wagę do tego, aby Państwa dzieci czuły się u nas dobrze i komfortowo. Dlatego dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy szereg udogodnień i atrakcji, które sprawią że wyjazd będzie udany i pozostaną po nim jedynie miłe wspomnienia. Dla Państwa dzieci czekają specjalne skomponowane menu, łóżeczka, krzesełka oraz przewijaki, a także kąciki zabaw i kolorowanki.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą udogodnień dla dzieci!

Poznaj Pana Diamencika

Animacje dla dzieci w Hotelach Diament

Pan Diamencik to wyjątkowy mieszkaniec Hotelu Diament w Ustroniu! Ta żywa maskotka jest najlepszym przyjacielem przyjeżdżających do nas dzieci. Zabawy i animacje z Panem Diamencikiem w hotelowym Kids Clubie – specjalnej sali zabaw – dostarczają dzieciakom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil. Kids Club, pod okiem wyspecjalizowanych animatorów, jest miejscem zabawy, ale również rozwoju i integracji z rówieśnikami.

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci w Hotelach Diament Ustroń

Zależy nam, by nasi goście, niezależnie od wieku, czuli się w naszych hotelach jak najlepiej. Dlatego też przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci. Znaleźć można wśród nich między innymi urozmaicone animacje dla dzieci, diamentowe kolorowanki, kąciki zabaw, a także cieszący się coraz większą popularnością Kids Club z Ustronia i wszystko, co z nim związane – m.in. Diamentowa piosenka, zabawy oraz uroczy Pan Diamencik!

Menu dla najmłodszych

menu dla dzieci

Wśród naszych wielu atrakcyjnych ofert kulinarnych, pamiętamy również o dzieciach. Dla naszych najmłodszych gości szef kuchni przygotował specjalne przysmaki – by dzieci były zadowolone, a rodzice spokojni, że ich pociechy zjedzą pysznie i zdrowo! Niektóre z naszych hoteli posiadają specjalne menu dla dzieci, inne zaś są gotowe do komponowania specjalnych potraw wedle życzenia rodziców.

Udogodnienia dla rodzin

Ugodonienia dla rodziny w Hotelach Diament

Nasza Sieć Hoteli Diament jest przyjazna rodzinom i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Aby rodzice nie musieli martwić się o ceny pobytu swoich pociech, przygotowaliśmy wiele korzystnych zniżek, a nawet możliwość bezpłatnych noclegów dla najmłodszych. W naszych hotelach znajdują się także przewijaki dla niemowląt, specjalne krzesełka do karmienia, łóżeczka baby i wiele innych udogodnień, zapewniających komfort całym rodzinom.

Back To Top
×Close search
Search