skip to Main Content
Menu
Diamentowe SPA Zaprasza Na Bezpłatne Zajęcia

Malowniczy krajobraz Beskidu Śląskiego, leczniczy klimat uzdrowiskowej miejscowości i ćwiczenia dla ciała i ducha na świeżym, górskim powietrzu – Diamentowe SPA działające w SPA & Wellness Hotelu Diament Ustroń zaprasza swoich Gości, turystów i mieszkańców Ustronia na bezpłatny cykl zajęć hatha jogi i ćwiczeń w ramach programu „Aktywna Mama” prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów.

Diamentowe SPA rozpoczyna cykl zajęć z jogą oraz ćwiczeń dedykowanych mamom z dziećmi. Celem akcji jest budowanie świadomości ciała, propagowanie zdrowych nawyków a także aktywności fizycznej wśród mieszkańców Ustronia i osób przyjeżdżających w celach rekreacyjnych. Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalnych instruktorów i odbywać się będą w każdą środę do końca sezonu letniego 2017.

– Mieszkańcom Ustronia i osobom podróżującym w te strony proponujemy nowoczesny wymiar ćwiczeń relaksacyjnych, kierowany zwłaszcza do osób pragnących osiągnąć wewnętrzny dobrostan oraz mam, które godzą własny rozwój z wychowywaniem pociech. Dzięki tego rodzaju akcjom prospołecznym staramy się wyprzedzać trendy w branży hotelarskiej, ale przede wszystkim dbamy o to, by odwiedzający nas goście znajdowali w naszej ofercie coś więcej niż usługę – mówi Adam Krentusz, Dyrektor Hotelu.

Hatha joga to system łagodnych ćwiczeń poprawiających kondycję fizyczną i samopoczucie. Ich regularność szybko przynosi korzyści w postaci zwiększenia gibkości ciała, likwidacji przykurczów mięśni, zmniejszenia lub likwidacji bólów związanych ze sztywnieniem mięśni i stawów, wzmocnienia pewnych partii mięśni, wydłużenia kręgosłupa, ukształtowania nawyku prawidłowej postawy ciała
i zwiększenia poczucia pewności siebie. Ćwiczenie hatha jogi pozwala osiągnąć spokój i wyciszenie osobom żyjącym w stresie. Zajęcia w ramach cyklu prowadzi dyplomowany instruktor jogi fizycznej.

„Aktywna Mama” to program ćwiczeń dla mam, które chcą spędzić aktywnie czas ze swoją pociechą na spacerze z wózkiem, nie rezygnując z okazji do treningu. Ćwiczenia odbywają się na świeżym powietrzu pod okiem doświadczonej instruktorki.

Zbiórka przed zajęciami: Pijalnia wód na Zawodziu, obok SPA & Wellness Hotelu Diament Ustroń.

Szczegóły i zapisy na zajęcia: tel. 575 009 688.

Back To Top
×Close search
Search