skip to Main Content
Menu
Turniej Kwalifikacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Europy 2018

Już czwartego października na gliwickiej murawie reprezentacja Polski do lat 19 rozegra swój pierwszy mecz turnieju kwalifikacyjnego Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Tego dnia biało-czerwoni zmierzą się z zawodnikami Irlandii Północnej.

Drugi mecz naszych zawodników odbędzie się w sobotę, 07.10.2017, na Stadionie Śląskim, gdzie o wygraną walczyć będą z Bałorusią, a trzy dni później w Zabrzu – z faworytem grupy – Niemcami.

Do następnej fazy mistrzostw awansują dwie spośród czterech drużyn.

O możliwie najwyższy komfort piłkarzy dbać będą Hotele Diament, które w dniach 02-11.10. w swych dwóch obiektach – w Chorzowie/Katowicach i Zabrzu gościć będą zarówno Reprezentantów Polski jak i ich rywali.

Ciekawostką jest fakt, że do Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie dostarczonych zostało już osiem palet ze sprzętem dla reprezentacji Niemiec, ważącym aż 2 tony. O pełnym zaangażowaniu zawodników zza naszej zachodniej granicy w swój występ w Turnieju może świadczyć również obecność służb technicznych, które przyjechały na kilka dni przed meczem swoich reprezentantów, by jak najlepiej móc służyć niemieckim zawodnikom.

Polacy jednak mają również swoją tajną broń w postaci najlepszych Kibiców, których już teraz zachęcamy do wspomożenia naszych reprezentantów. Uwaga – na wszystkie mecze bilety są bezpłatne!

Hotele Diament, jako Partner wydarzenia, serdecznie zapraszają wszystkich miłośników piłki nożnej do wspólnego kibicowania!

Back To Top
×Close search
Search