skip to Main Content
Menu
Co Ania Starmach Zgotowała W Ustroniu?

Niezapomniana zabawa i moc atrakcji w górskim klimacie. Na taki wypoczynek zaprosiliśmy grupę czterdziestu podopiecznych Fundacji ISKIERKA. Najmłodsi goście wraz z rodzicami i opiekunami mogli zaczerpnąć oddechu w sprzyjającym klimacie gór Beskidu Śląskiego i wygodnych przestrzeniach SPA & Wellness Hotel Diament w Ustroniu.

Z Fundacją ISKIERKA, organizacją zajmującą się budowaniem systemów wsparcia dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin, współpracujemy od wielu lat. Co roku, w ramach organizowanej przez Fundację „Akcji Lato” gościmy w swoim hotelu w Ustroniu maluchów, dla których wspólnie z ISKIERKĄ przygotowujemy szereg atrakcji i zajęć dopasowanych do potrzeb naszych najmłodszych gości. Podczas pobytu, Mali Bohaterowie Iskierki wznoszą się na wyżyny sztuki kulinarnej pod okiem znanych w dziedzinie kulinariów Mistrzów. W tym roku gościem specjalnym była Pani Anna Starmach.

Podczas tegorocznego pobytu, od 15 do 18 maja 2017 r., dzieci uczyły się robić kozi ser, odwiedziły Leśny Park Niespodzianek i brały udział w wypiekaniu chleba. Zaś gość specjalny – Anna Starmach – jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego, poprowadziła warsztaty.

– Z Fundacją ISKIERKA współpracujemy od 2011 roku. Podopiecznych ISKIERKI corocznie gościmy w malowniczo położonym w górskich okolicach, SPA & Wellness Hotelu Diament Ustroń. Na przyjazd naszych najmłodszych gości jesteśmy zawsze dobrze przygotowani, mamy bowiem świadomość, że dobrze zorganizowany wypoczynek dzieci jest istotnym elementem terapii. Dlatego też wybór lokalizacji w Ustroniu nie należy do przypadkowych. SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń jest laureatem pierwszej nagrody w prestiżowej kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie w kategorii „Najlepszy Hotel na Wypoczynek dla Rodzin z Dziećmi” oraz drugi raz z rzędu otrzymaliśmy nagrodę portalu TripAdvisor Travellers Choice w kategorii „Polska – 25 najlepszych hoteli dla rodzin” mówi Adam Krentusz – Dyrektor Hoteli Diament w Ustroniu.

Obiekty sieci Hotele Diament zapewniają swym gościom wiele udogodnień, dzięki którym, wypoczynek rodzin z dziećmi w różnym wieku jest prawdziwie komfortowy. Wyposażenie pokoi wraz z niezbędnymi zabezpieczeniami, odpowiednie przystosowanie hotelowej restauracji, specjalne menu, edukacyjne place zabaw oraz elastyczne warunki pobytu, to tylko niektóre z elementów stworzonych z myślą o rodzinnych przyjazdach do Hoteli Diament. Za wsparcie przy dotychczasowych działaniach Fundacji Iskierka Hotele Diament otrzymały statuetkę „Przyjaciel Fundacji ISKIERKA”.

Całą relację można przeczytać na stronie Fundacji.

 

foto: Joanna Nowicka/Archiwum Fundacji ISKIERKA

Back To Top
×Close search
Search