skip to Main Content
Menu
Chórem Dla ISKIERKI

W niedzielę w Teatrze Rozrywki w Chorzowie odbył się wyjątkowy koncert Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej Fundacji ISKIERKA. Dzieci, które każdego dnia odkrywają swe talenty, po raz kolejny mogły rozbłysnąć, nie tylko jako iskierki, a prawdziwe gwiazdy estrady. Podopiecznym Fundacji co roku towarzyszy śpiew innego chóru. Tym razem wybrzmiała empora prezesów prawie 40 spółek i instytucji. Na scenie pojawił się także wiceprezes zarządu Hoteli Diament, Pan Andrzej Kłapyta.

Wśród zgromadzonych artystów społeczników, nie mogło zabraknąć także profesjonalistów. Na teatralnej scenie wystąpiły takie ikony muzyczne jak Raz Dwa Trzy, Kapela ze Wsi Warszawa, Asi Mina i Agnieszka Twardowska. Prowadzącymi tegorocznego widowiska muzycznego byli dwaj przyjaciele Fundacji ISKIERKA – Mirosław Neinert i Szymon Majewski.

Zaprzyjaźniona z nami Fundacja ISKIERKA od początku swego istnienia skutecznie i trwale łączy ludzi. Od 10 lat pokazuje jak mądrze pomagać potrzebującym małym ludziom, łamiąc przy tym wszelkie stereotypy. W corocznych muzycznych przedstawieniach aktywnie uczestniczą podopieczni ISKIERKI, ich rodzice oraz lekarze i pielęgniarki, występujący – wyjątkowo – bez szpitalnych rekwizytów, a za to z egzotycznymi instrumentami i uśmiechem na ustach.

Back To Top
×Close search
Search