skip to Main Content
Menu
Catering Na Najwyższym Poziomie

Imprezy okolicznościowe, spotkania integracyjne, eventy firmowe, bankiety, gale – okazji do skorzystania z usług firm cateringowych jest wiele, a organizacja tego typu przyjęć bez skorzystania z ich pomocy jest, jeśli nie niemożliwa, to na pewno bardzo utrudniona.

W ostatnim czasie branża cateringowa rozwinęła się do tego stopnia, że nie sposób własnymi środkami dorównać im estetyką podania, pomysłowością w kształtowaniu menu, logistyką organizacji oraz ekonomicznością transportu potraw.

Coraz popularniejszym trendem obserwowanym na wszelkiego rodzaju bankietach są mini dania, zwane finger foodami, w których specjalizują się tego typu firmy. W zależności od szerokości geograficznej, w jakiej się znajdujemy, spotkać możemy różną interpretację tego pojęcia. W Polsce odnosi się ono do niewielkich potraw na jeden kęs, do spożycia bez użycia sztućców. Jest to świetne rozwiązanie umożliwiające swobodną konwersację podczas przyjęcia także stojącego, tzw. standing party, pozwalające na jednoczesne spożywanie mini posiłków.

Przekąski te idealnie sprawdzają się zarówno na eleganckich imprezach jak i na przyjęciach organizowanych dla dzieci – dzięki tej formie podania ryzyko ubrudzenia się jedzeniem spada do minimum, a dziecko może zaspokoić głód niemalże w biegu, bez konieczności przerywania rozpoczętej zabawy.

Ogromną zaletą firm cateringowych jest fakt, iż obsługą przyjęcia zajmują się w sposób kompleksowy – w swojej ofercie posiadają nie tylko potrawy, ale również stoły pod wynajem, specjalne patery do ekspozycji produktów oraz profesjonalny personel obejmujący m.in. kelnerów i barmanów.

Organizator imprezy ma wówczas możliwość skupienia się na agendzie spotkania, a nie na aspektach kulinarnych.

Wisienką na torcie jest również, iż po zakończeniu spotkania można od razu wrócić do domu, a sprzątaniem po posiłkach i spakowaniem do pojemników na wynos pozostałych potraw zajmie się w pełni wynajęta firma cateringowa. Czy można się jeszcze dłużej zastanawiać nad sensem skorzystania z jej usług?

 

Zapraszamy! www.cateringdiament.pl

Back To Top
×Close search
Search