skip to Main Content
Menu
Catering & Events Hotele Diament Na OFF Festiwal 2017

Już za tydzień, 4 sierpnia rozpoczyna się OFF Festiwal 2017. Catering & Events Hotele Diament kolejny raz będzie raczyło Gości festiwalu śląskimi maszketami. Tematyczne stoisko „Ślonski łobiot”, nawiązujące do kultury i kuchni regionu, będzie oferowało dania kuchni śląskiej dla uczestników Off Festiwalu.

Ciekawa aranżacja, nawiązanie do tradycji i renoma Hoteli Diament to elementy, które co roku przyciągają festiwalowiczów na nasze stoisko. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem przede wszystkim wśród osób przyjezdnych, chcących spróbować lokalnej kuchni w nowoczesnym, miejskim wydaniu.

Obsługa cateringowa masowych wydarzeń to szczególne zadanie, któremu jest w stanie sprostać tylko doświadczony, wyspecjalizowany podmiot. Należy podkreślić, że bywalcy takich inicjatyw oczekują sprawnej obsługi, chcą poznawać nowe smaki i stawiają na pomysłowość. Stąd obecność Działu Catering & Events Hotele Diament na najważniejszych imprezach na Śląsku – OFF Festiwal, 90′ Festiwal czy Summer Cars Party.

Back To Top
×Close search
Search