zwiedzaj Śląsk z hotelami diament

Szukasz miejsc na city break w Polsce? Chcesz wybrać się na weekend z rodziną? W Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie możesz odpocząć. Na Śląsku, jak się okazuje, jest naprawdę wiele atrakcji i to nie tylko dla dzieci.

Świetna lokalizacja w sąsiedztwie Parku Śląskiego

Park Śląski to miejsce na pograniczu Katowic oraz Chorzowa. Zielone płuca Górnego Śląska to miejsce pełne atrakcji, które z pewnością warto odwiedzić przebywając w tej okolicy i to nie tylko jeden raz.

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to największy tematyczny park rozrywki w Polsce. Jest to rozrywka dla dzieci i dorosłych. Czekają tutaj na Was takie atrakcje jak diabelski młyn, Lech Coster, czy Diamon River, czyli ześlizg do wody z wysokości nawet 12 metrów.

Wybierasz się do Legendii? Skorzystaj z pakietu „Diamentowa Legendia”, który obejmuje rezerwację bez zaliczek, pobyt w komfortowym pokoju, wczesne zameldowanie i późne wymeldowanie, wyśmienite śniadanie, możliwość zakupu obiadokolacji w preferencyjnych cenach, korzystanie z Strefy Wellnes, a przede wszystkim darmowy bilet wstępu do Legendii.

Zwiedzaj Śląsk w wolny czasie

Dla naszych Gości przygotowaliśmy przewodniki po Chorzowie i Katowicach, które z pewnością przydadzą się podczas zwiedzania tych miast. Znajdziesz w nich wiele informacji o najciekawszych miejscach w tym Śląskim Ogrodzie Zoologicznym czy Rosarium. Jeśli wybierasz się na Śląsk możesz skorzystać z rodzinnych pakietów Hoteli Diament w jednym z naszych Hoteli w Chorzowie, Katowicach lub Siemianowicach Śląskich, Gliwicach czy Zabrzu.

Nasze przewodniki turystyczne możesz pobrać już teraz zupełnie za darmo.

Komfortowe pokoje i tradycyjna śląska kuchnia w restauracji hotelowej

Hotel Diament Arsenal Palace to obiekt czterogwiazdkowy. Jego wnętrza są eleganckie i nawiązują do epoki napoleońskiej. Pokoje są bardzo komfortowe i odpowiednio wyposażone w potrzebne urządzenia RTV i AGD, a także posiadają biurko i krzesła, które pozywają na komfortową pracę.

W Hotelu znajdują się liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Miejsce przystosowano również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W hotelu mieści się Restauracja Cesarska, w której można spróbować regionalnych potraw oraz dań kuchni europejskiej i polskiej. Menu obfituje w dania przygotowane z najlepszej jakości składników.

Strefa Welness&SPA

W Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie zapraszamy również do strefy relaksu. To świetne miejsce do odpoczynku, w który można korzystać z różnego rodzaju masaży i innych udogodnień. Warto wspomnieć o Termach Cesrskich – jest to atrakcyjny kompleks SPA. Do dyspozycji gości pozostają basen z przeciwprądem i kaskadą, sala fitness wraz z dwoma saunami – parową i fińską, a także jacuzzi.

Wybierasz się na Śląsk? Zapraszamy do Hoteli Diament!

Back To Top