Spółka HOTELE DIAMENT S.A. otrzymała prestiżową nagrodę „Firma z Przyszłością”.

Wyróżnienie zostało przyznane podczas XXIII Wielkiej Gali Rzemiosła organizowanej przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

 

Nagrody Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach przyznawane są firmom i przedsiębiorcom mającym istotny wpływ na rynek regionalny i krajowy.

Spółka Hotele Diament została doceniona za konsekwentną budowę własnej marki, będącej jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku usług hotelarskich i turystycznych oraz za wizję w zakresie dalszego rozwoju sieci hotelarskiej.

– Jesteśmy siecią hoteli, która w oparciu o wyłącznie polski kapitał, bardzo intensywnie pracuje nad rozwojem i najlepszą jakością oferowanych rozwiązań dla biznesu.

W ubiegłym roku dokonaliśmy jednego z największych przejęć w branży hotelarskiej w ostatnich latach.

Dzięki temu zwiększyliśmy potencjał naszej bazy noclegowej o blisko 40% i staliśmy się jedną z wiodących sieci hotelarskich w Polsce. Przyznana dziś nagroda jest dla nas powodem do wielkiej satysfakcji i mobilizuje do dalszych skutecznych działań – mówi Rafał Bakalarski, prezes Hoteli Diament.

 

Nagrody Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach zostały wręczone 23 kwietnia 2016 r. w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Podczas Gali uhonorowano 37 polskich firm, przyznając wyróżnienia w kategoriach „Firma z Jakością”, „Firma z Przyszłością”, „Firma Rodzinna” oraz tytuły i odznaczenia specjalne.

Back To Top