skip to Main Content
Menu
Aleja Gwiazd Siatkówki 19 Maja 2018

Aleja Gwiazd

W dniu 19 maja 2018 roku w Katowickim Spodku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Aleja Gwiazd Siatkówki 2018. Jest to całodniowa impreza przeznaczona dla osób w każdym wieku, która zaczyna się o godzinie 11.00 na katowickim rynku, a kończy się w okolicach godziny 20.30 spotkaniem z siatkarzami i artystami w Spodku.
Hotele Diament jako wieloletni już partner organizatora – Fundacji Aleja Gwiazd – przygotowały dla wszystkich chętnych specjalne zniżki zarówno na bilety jak i nocleg.

Specjalne zniżki

Podczas zakupu biletu na stronie abilet.pl, wystarczy wpisać kod promocyjny HOTELE DIAMENT, aby uzyskać aż 25% zniżki! Kliknij i kup teraz

Dodatkowo dla wszystkich przyjezdnych Hotel Diament Plaza Katowice przygotował specjalną ofertę. Przy rezerwacji noclegu na stronie HoteleDiament.pl i wpisaniu kodu rabatowego ALEJAGWIAZDSIATKOWKI otrzymają Państwo aż 15% rabatu! Zarezerwuj teraz!

Harmonogram imprezy

Atrakcje w antresoli Spodka – od godz. 17:00

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z Gwiazdami Siatkówki zapraszamy do antresoli Spodka. Można będzie porozmawiać z siatkarzami, zrobić sobie z nimi zdjęcia na tle profesjonalnych ścianek reklamowych oraz zdobyć autografy sportowców. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci – zabawy na mini boiskach do siatkówki odbędą się pod okiem instruktorów. Zaś maskotki polskich drużyn siatkarskich zabawiać będą dużych i małych kibiców.

Mecz Reprezentacji Polski – godz. 18:00

Towarzyski mecz Polska – Kanada będzie pierwszą rozgrywką po zakończeniu Polskiej Ligi Siatkówki w 2018 roku, a zarazem debiutem nowego trenera, Vitala Heynena. Czy nasza reprezentacja dobrze sprawdzi się przed Ligą Narodów 2018?

Gala Alei Gwiazd Siatkówki – ok. 19:30-20:30 (po meczu)

Gala Alei Gwiazd, w której uczestniczyć będą znani polscy siatkarze i artyści, odbędzie się bezpośrednio po meczu. Spotkanie uświetni muzyka na żywo: duet skrzypcowy „2be” oraz „Młodzieżowa Orkiestra Dęta Technikum Żeglugi Śródlądowej” z Kędzierzyna-Koźla. Nie zabraknie również pokazów akrobatycznych oraz doskonałej oprawy świetlnej i akustycznej.

Wyróżnieni zostaną m.in.: Andrea Anastasi, Andrea Gardini, Stéphane Antiga, Mateusz Mika, Fabian Drzyzga, Rafał Buszek, Piotr Gruszka.

Darmowe Imprezy Towarzyszące:

  • Siatkarski Festyn Rodzinny w Katowickim Rynku – godz. 11:00-13:00

Mecze na mobilnych boiskach do siatkówki, gadżety siatkarskie, konkursy dla dzieci, pokazy aut amerykańskiej i wiele innych atrakcji.

  • Odsłonięcie tablic z odciskami dłoni w Alei Gwiazd Siatkówki – godz. 14:30-15:30

Wśród nich: Stéphane Antiga, Mateusz Mika, Piotr Nowakowski, Rafał Buszek, Dawid Konarski oraz Fabian Drzyzga

  • Pamiątkowa Tablica z okazji rocznicy 90 lat polskiej siatkówki
  • Ustanowienie Polskiego Rekordu Guinessa – ustawienie największej „żywej” polskiej flagi narodowej z kibiców siatkówki – gest upamiętnienia odzyskania przez Polskę Niepodległości – godz. 16:00

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich na to wydarzenie!

Back To Top
×Close search
Search