skip to Main Content
Menu
1000 Gości Dziennie Na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Informacja prasowa 18.05.2016

Hotele Diament z ręką na pulsie – Sieć przyjmie tysiąc gości największej imprezy biznesowej Europy Centralnej.

Zabrze, 18 maja 2016 r. – Rozpoczął się VIII Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) w Katowicach. Hotele Diament w Katowicach, Zabrzu, Chorzowie i Siemianowicach Śląskich przyjmą nawet 1000 gości dziennie podczas tej największej debaty gospodarczej Europy Centralnej. 95 proc. gości Hoteli Diament, to uczestnicy Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

– Na czas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, nasze hotele mają stuprocentowe obłożenie. Około 95 proc. gości rezerwujących pobyt w Hotelach Diament w czasie trwania tego wydarzenia, to osoby uczestniczące w kongresowych debatach. W tym roku spodziewamy się przyjąć ok. tysiąca osób każdego dnia Kongresu mówi Rafał Bakalarski, prezes Spółki Hotele Diament.

Więcej niż 40 proc. spośród gości, którzy na czas trwania imprezy biznesowej zarezerwowali pobyt w Hotelach Diament, to goście zagraniczni.

– Od lat jesteśmy partnerem Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Zarówno lokalizacja wydarzenia, czyli stolica Górnego Śląska, skąd wywodzi się nasza Sieć, jak i biznesowy profil imprezy, idealnie wpisują się w strategię Hoteli Diament, jako polskiej sieci hotelarskiej, której kompleksową ofertę usług, zarówno w ofercie noclegowej, jak
i konferencyjnej, kierujemy głównie do gościa biznesowego. Z owocnej współpracy cieszymy się tym bardziej, bowiem z roku na rok, Europejski Kongres Gospodarczy wpływa na podnoszenie biznesowej atrakcyjności naszej sieci. – dodaje Rafał Bakalarski.

Back To Top
×Close search
Search