skip to Main Content

NASZA RESTAURACJA

Restauracja Diament Zabrze to wyjątkowy klimat i charakter.

Nie lada atrakcję restauracji stanowią grille teppanyaki – charakterystyczne dla tradycji dalekowschodniej gorące płyty, dzięki którym posiłek staje się prawdziwym wydarzeniem kulinarno-towarzyskim, umożliwiają gościom przyjrzenie się z bliska kulturze gotowania. Przy restauracji znajduje się duży taras, na którym można zrelaksować się w cieniu parasola.

Godziny pracy restauracji:

poniedziałek – sobota: od 11:00 do 22:00, niedziela: od 12:00 do 22:00

ŚNIADANIE

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Starannie dobrane składniki, najwyższej jakości wędliny i sery, ciepły i zimny bufet, a do tego gotowanie na żywo, podczas którego przyrządzimy naleśniki, jajecznicę lub omlet tak jak lubisz najbardziej.

Na miejscu wypiekamy pieczywo oraz francuskie rogaliki. W strefie FIT znajdziesz mleko roślinne, bakalie, jogurty i koktajle. Całości dopełni znakomita kawa.. celebruj śniadanie tak jak my!

Na pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego zapraszamy w godzinach: pn. – pt.: 6.30-10.00, sb. – nd.: 8-11.00

 

NASZA KUCHNIA

Potrawy serwowane w restauracji charakteryzują się bogactwem smaków i aromatów.

Nasze menu cechuje duża różnorodność – idealny posiłek dla siebie znajdą tu zarówno wymagający miłośnicy wytrawnych dań jak i zwolennicy tradycyjnych dla regionu Śląska potraw. Wspólnym mianownikiem dla tak urozmaiconej karty są zawsze świeże, starannie dobrane produkty, składające się na wyjątkowe dania.

Gotowaniu na żywo można przyjrzeć się w każdy wtorek, środę i czwartek, zaś w każdą środę w restauracji grana jest muzyka na żywo. Barwne, różnorodne menu restauracji stanowi zaproszenie do podróży po kuchniach świata i wyjątkowych doznań smakowych.

Zarezerwuj online Back To Top
×Close search
Search