skip to Main Content

Restauracja Diamentowa

Restauracja Diamentowa to kameralne i relaksujące miejsce w centrum aglomeracji śląskiej.

Zapraszamy na  wyśmienity lunch w przerwie w pracy, wykwintny obiad z rodziną lub romantyczny wieczór przy kieliszku wina. Na szczególną uwagę zasługuje Winiarnia w naszej Restauracji, która pozwala na chwilę ciszy i spokoju.

Restauracja czynna jest codziennie w godzinach 12:00 – 22:00

 

ŚNIADANIA

Doskonałe śniadania to jedna z naszych wizytówek. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego codziennie przygotowujemy dla Państwa śniadania składające się z prawie 100 składników, starannie wybranych, najwyższej jakości. Świeże pieczywo, wędliny i sery, ciepłe dania, warzywa i owoce a do tego przepyszna kawa i słodkości. Celebruj śniadanie razem z nami!

Na pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego zapraszamy w godzinach: pn. – pt.: 06.30-10.00, sb. – nd.: 08.00-11.00.

W weekend zapraszamy także na późne śniadania w promocyjnej cenie 20 zł! W godzinach od 11 do 13 możesz zamówić śniadanie drwala czyli jajecznica z dodatkami i świeżym pieczywem lub poranną rozkosz, czyli śniadanie na słodko. Szczegóły w naszej Recepcji.

NASZA KUCHNIA

W stylowych i ciepłych wnętrzach, serwujemy dania zarówno kuchni śląskiej jak i europejskiej oraz duży wybór alkoholi, w tym piwa regionalne z Browaru Cieszyńskiego. Nasi kucharze dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe.

Zapraszamy na happy hours od poniedziałku do czwartku w godzinach od 12:00 do 15:00 promocyjne ceny dań: danie główne: 14,99 zł; zupa i danie główne: 19,99 zł; zupa, danie główne i deser: 24,99 zł. Zaś w każdą sobotę i niedzielę mieszkańcy Katowic i okolic zapłacą 20% mniej za wszystkie dania z karty.

W każdy piątek, w naszej restauracji obowiązuje „dzień bez cen” – możesz zasmakować wykwintnych dań i sam zdecydować ile zapłacisz! Zapraszamy do skorzystania z tej niezwykłej promocji.

SPOTKANIA I PRZYJĘCIA

Wystrój restauracji stanowi idealną przestrzeń na spotkania biznesowe, kolację z przyjaciółmi czy organizację dużych imprez okolicznościowych.

Przekraczając nasze progi poznacie Państwo prawdziwą polską gościnność.

Zarezerwuj online Back To Top
×Close search
Search