Poland 100 Best RestaurantsZ wielką przyjemnością informujemy że nasza restauracja została wybrana jedną ze stu najlepszych restauracji w Polsce według portalu POLAND 100 BEST RESTAURANTS.

Ideą Poland 100 Best Restaurants jest promocja tych restauracji, które swoją klasą, elegancją i najwyższą jakością oferowanych usług kreują niepowtarzalną atmosferę i pozostawiają w pamięci niezapomniane wrażenia z pobytu. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie!

O restauracji

Restauracja Cesarska w Chorzowie łączy trzy ogólnodostępne sale restauracyjne à la carte, w tym jedną z możliwością rezerwacji stolików. Wszystkie sale są ze sobą połączone, co pozwala zarówno na organizację kameralnych spotkań rodzinnych czy biznesowych, jak i bankietów, konferencji, przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych dla maksymalnej liczby 200 Gości.

W Restauracji Cesarskiej Goście mogą zasmakować wyśmienitej kuchni śródziemnomorskiej jak i spróbować polskich i regionalnych specjałów. Menu bogate jest w lekkie i zdrowie dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych produktów.

Do Restauracji Cesarskiej przylega taras letni wraz z Tajemniczym Ogrodem. To jednocześnie osłonięte od wiatru i słonecznego żaru miejsce oferuje swoim Gościom prawdziwe zacisze w sercu Aglomeracji Śląskiej. Taras dostępny jest w sezonie późna wiosna - wczesna jesień.

Na pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego zapraszamy w godzinach: pn. – pt.: 6.30-10.00, sb. – nd.: 7.00-11.00.

 

MenuDzień bez cenOferta weselna

Kulinarne piątki z muzyką na żywo

Godziny otwarcia:
codziennie 12.00 - 22.00

Kontakt:
tel.: +48 32 606 84 40


Bar Wellington to nastrojowe miejsce mieszczące się w podziemiach hotelu, idealne dla koneserów dobrych trunków. Bar może pomieścić do 40 Gości. Do dyspozycji jest mini parkiet taneczny oraz bilard. Bar czynny jest w godzinach 22.00-01.00.