Hotel Diament Arsenal Palace

ul. Paderewskiego 35
41-500 Chorzów / Katowice
tel: +48 32 606 84 84
fax: +48 32 606 84 00
e-mail: arsenal@hotelediament.pl

Dział Sprzedaży:

Michał Semeniuk
Michał Semeniuk - Kierownik Działu Sprzedaży
tel.: +48 667 443 343
e-mail: msemeniuk@hotelediament.pl
Lidia Torzewska
Lidia Torzewska - Dyrektor ds. sprzedaży MICE & Groups
(kontakt w zakresie noclegów dla grup do 1000 osób)
tel.: +48 512 971 553
e-mail: ltorzewska@hotelediament.pl
Karolina Kowal
Karolina Kowal - Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 723 550 657
e-mail: kkowal@hotelediament.pl
Monika Dudek
Monika Dudek - Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 603 051 705
e-mail: mdudek@hotelediament.pl

Krystian Banasiak - Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: +48 506 101 535
e-mail: kbanasiak@hotelediament.pl

Formularz kontaktowy