Głosuj na Restaurację Cesarską – jedną ze 100 najlepszych restauracji w Polsce

Restauracja Cesarska w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie została uznana za jedną ze stu najlepszych restauracji w Polsce przez POLAND 100 BEST RESTAURANTS.

A w chwili obecnej trwa głosowanie na najlepszą restaurację w Polsce w 2018 roku. Zapraszamy więc do głosowania na naszą restaurację:

Głosowanie SMS / od 12 maja do 20 lipca 2018 roku

http://poland100bestrestaurants.pl/wizytowka/%C5%9Bl%C4%85skie/Restauracja+Cesarska-370 (Aby oddać głos na ten obiekt wyślij SMS o treści: TC.P100.370 na numer 72068 koszt 2,46 zł z VAT)

 

W Restauracji Cesarskiej Goście mogą zasmakować wyśmienitej kuchni śródziemnomorskiej jak i spróbować polskich i regionalnych specjałów. Menu bogate jest w lekkie i zdrowie dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych produktów. Dbamy o to, by nasi Goście dostali wszystko, co najlepsze. Smaczne i zdrowe potrawy są czymś, co nas charakteryzuje. Każdy, kto posmakuje naszej kuchni, wraca do nas z radością! – Mówi szef kuchni, Patryk Zygmunt.

 

Poland 100 Best Restaurants 2018, akcja rekomendacji a zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce to prestiżowy, elitarny, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem w głównej mierze oceniane przez konsumentów dzięki temu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych. Bardzo cieszy nas fakt, że nasza restauracja znalazła się w gronie najlepszych. To z całą pewnością wynik pracy całego zespołu hotelowego. „Jesteśmy dla Ciebie”, a więc jesteśmy dla Gościa. Również poprzez podanie mu najlepszych posiłków. – Tak sukces Restauracji Cesarskiej komentuje Klaudia Grabiec, dyrektor Hotelu Diament Arsenal Palace.

 

Ideą Poland 100 Best Restaurants jest promocja tych restauracji, które swoją klasą, elegancją i najwyższą jakością oferowanych usług kreują niepowtarzalną atmosferę i pozostawiają w pamięci niezapomniane wrażenia z pobytu.

Inspektorzy odwiedzili blisko 2000 restauracji i karczm na terenie całej Polski. 100 najlepszych restauracji z największą ilością pozytywnych ocen znalazło się na liście Poland 100 Best Restaurants 2018.

 

Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie!