skip to Main Content
Dzień Bez Cen W Restauracji Diamentowej W Katowicach

Już w najbliższy piątek, 13 października Restauracja Diamentowa zaprasza na niezwykłą promocję.

Każdy, kto w tym czasie odwiedzi restaurację, będzie mógł skosztować dań z nowej karty w niecodziennej – bo takiej, jaką sam zaproponuje – cenie. Goście restauracji poproszeni zostaną o wypełnienie krótkiej ankiety, której celem jest zebranie opinii na temat dań.

To kolejna restauracja polskiej sieci Hotele Diament, która zachęca do wypróbowania oryginalnej kuchni stosując niekonwencjonalną promocję.

Restauracja Diamentowa zlokalizowana jest w Hotelu Diament Plaza Katowice, przy ulicy Dworcowej 9. Specjalizuje się w daniach kuchni śląskiej. W menu Restauracji Diamentowej goście znajdą m.in. żur żyniaty, wodzionkę, śląską roladę z kluskami i czerwoną kapustą czy tradycyjny śląski deser – spajzę.

Restauracja zaprasza gości codziennie, w godzinach od 12:00 do 22:00. Rezerwacji stolików można dokonać pod numerem telefonu +48 32 746 70 00 wew. 505

Aktualizacja: W związku z dużym sukcesem promocji oraz dużym zadowoleniem ze strony Klientów, Restauracja Diamentowa postanowiła powtarzać promocję w każdy piątek!
Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem: Każdy piątek dniem bez cen

Zarezerwuj online Back To Top
×Close search
Search